Felfüggesztik a munkát a magyarországi Suzuki gyárban
Egy hétig állhat a termelés a szállítási problémák miatt.
A japánban gyártott motorok késése miatt az esztergomi Suzuki-gyárban január 15-től 21-ig leállítja felfüggesztik a munkát - írja a VG. Az alkatrészek a Vörös-tengeren tapasztalható szállítási problémák miatt nem érkeznek meg időben. A Tesla és a kínai Geely tulajdonában lévő Volvo Car autógyárak a múlt hét második felében közölték, hogy a szállítási problémák miatt ideiglenesen felfüggesztik a munkát Eurpópában.
A Suzuki közölte a Reuters-szel, hogy az esztergomi gyárban a tervek szerint január 22-től folytatódik a gyártás.
VG
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A tanári béremelés hatására rekordokat dönt a pedagógusképzésre való jelentkezés, és az iskolaigazgatókhoz is soha nem látott számú... Teljes cikk
A pénteken életbe lépett adótörvény-módosítások értelmében az automatikus pótlékmentes részletfizetés összeghatára megduplázódott, így már... Teljes cikk
A Pedagógusok Szakszervezete (PSZ) tiltakozik a kormány azon terve ellen, hogy a pedagógusok teljesítményértékelés alapján járó havi 20–60 ezer... Teljes cikk
- 500 fülöp-szigeteki vendégmunkás dolgozhat majd a debreceni akkugyárban 1 hónapja
- Száznál is több dolgozót küldenek el az egri autóipari gyárból 5 hónapja
- Nem kell pánikolni, de érdemes végiggondolni mi lenne, ha valaki elveszítené az állását 6 hónapja
- Ideiglenesen leáll a kecskeméti Mercedes-gyár 7 hónapja
- Önjáró robotflotta segíti a termelést az Audi Hungariánál 11 hónapja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2024-ben: Varga Zoltán, a Magyar Suzuki Zrt. 12 hónapja
- Megkezdődött az ácsi katódgyár építése 13 hónapja
- Bezár a Henkel egyik magyarországi gyára 1 éve
- A járműgyártásban dolgozók száma hazánkban - grafikon 1 éve
- Több száz új munkahely jön létre Kecskeméten és Debrecenben 2 éve
- Diákoknak rendeztek járműipari nyílt napot a BMW debreceni gyárában 2 éve