Gyárakat zár be az Airbus
Költségcsökkentés címén három gyárától válik meg a Airbus. A repülőgépgyártó konszern már meg is kezdte a tárgyalásokat is egy tőkebefektető társasággal - jelenti a Világgazdaság.
Világgazdaság / Financial Times Deutschland
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Magyar Nemzeti Bank új vezetése úgy döntött, bezárja a jegybank Balatonakarattyán lévő Oktatási- és Konferenciaközpontját, ez 60 ember... Teljes cikk
Félidejéhez érkezett BAT Pécsi Dohánygyár Kft. (BAT PD) új gyártócsarnokának hatvanmilliárd forintos beruházásban zajló építése, amellyel a... Teljes cikk
A debreceni déli ipari övezetben elkészült a kis-és középvállalkozások parkja (kkv-park) első üteme, amelyet kétmilliárd forint kormányzati... Teljes cikk
- Ismerd meg a népszerű CRM rendszert! 1 éve
- Ügyfélélmény a Nagy Bazárban 2 éve
- Mégsem vált az ország külföldi cégek összeszerelő üzemévé? 2 éve
- Bemutatjuk az Év Marketingesét 2 éve
- Értékesítési asszisztens 2 éve
- Akkumulátor-összeszerelő üzem épül Fóton is 2 éve
- Diákmunkásokkal csökkenthetik költségeiket a cégek 2 éve
- A rozsdásodás a HR-esek és cégvezetők legújabb rémálma 2 éve
- 19 000 munkahelyet szünet meg az Accenture 2 éve
- A céges autók fenntartása helyett carsharing 2 éve
- Fogvatartottak gyártanak környezetbarát burkolatokat Szegeden 2 éve