Így érezheti jól magát az íróasztalánál
Katus Tamás, a Fellowes szakembere mutatja be, hogyan lehet igazán ergonomikus a munkaállomása, és hogyan tornázhat különleges eszközök nélkül az irodában.
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Nézzük meg a részleteket, tudnivalókat a 30 év alatti anyák kedvezményéről! Teljes cikk
A 25. életévét be nem töltött fiatal csökkentheti az összevont adóalapjába tartozó egyes jövedelmeit a 25 év alatti fiatalok kedvezményével. A... Teljes cikk
A négy vagy több gyermeket nevelő anyák adókedvezményt érvényesíthetnek az összevont adóalapba tartozó egyes jövedelmekre értékhatártól... Teljes cikk
- Mézesmadzag vagy furkósbot? 4 hete
- HR tehetségek 2025: Krigel Tamás 2 hónapja
- Tárgyalási stílusok: együttműködő vagy agresszív? 2 hónapja
- 55 új munkahely jön létre 42 milliárdból Szolnokon 2 hónapja
- Lying at work - How to spot it? 2 hónapja
- A vezetés nem jutalom, hanem szakma: a mikromenedzsment nem HIBA, hanem HIÁNY 2 hónapja
- Az olasz bútorművészet: amikor a dizájn találkozik a funkcionalitással 2 hónapja
- Megújul a Shell Hungary vezetősége - novembertől új HR-vezető is érkezik 3 hónapja
- Próbaidő: munkavállaló hosszabbítaná, munkáltató elengedné? 3 hónapja
- Új ügyvezető igazgató a Raben Hungary élén 3 hónapja
- Kiderült, mitől lesz ideális egy iroda 2025-ben 3 hónapja
Egy CEO naplója - a világ egyik legnépszerűbb podcastja