Kiderült, melyik a legsportosabb vállalat Magyarországon
A legsportosabb vállalatként a cég munkatársai 18 ezer kilométert gyűjtöttek össze 2023-ban.
A Bosch ötödik alkalommal végzett első helyen a Fut a cég országos megmérettetésen, ezzel ismét kivívta a legsportosabb hazai vállalatnak járó címet. A Budapest Sportiroda versenyén, mely kifejezetten a munkahelyi közösségeket célozza, a Bosch sportolói közel 14 ezer kilométert futottak, 3500 kilométert kerékpároztak és több mint 400 kilométert úsztak. Ezzel a cég nemcsak a nagyvállalatok kategóriában, hanem a teljes mezőnyt tekintve is a dobogó legfelső fokára került.
A vállalati sport új dimenziója: kimagasló eredmények a 2000 fős Bosch-sportközösségtől
Az újabb győzelem a Bosch 10 éve alakult, mára 2000 főt számláló budapesti sportközösségének köszönhető, melynek tagjai rendszeres mozgással tesznek az egészségesebb mindennapokért. A vállalaton belül működő 50 különböző sport-, kulturális, és szabadidős programot, valamint versenynevezéseket egy közel 50 fős önkéntes csapat koordinálja.
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Az alapellátás működése kritikus ponthoz érkezett Magyarországon, egy friss szakmai tanulmány szerint már rövid távon is fennakadások fenyegetik a... Teljes cikk
Megjelent a KPMG Global Tech Reportja, amelyben 27 országból, 2500 technológiai vezetőt – többek között a Google, az Open AI és a Microsoft 365... Teljes cikk
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) minden eddiginél szélesebb körű támogatást kínál a személyi jövedelemadó bevalláshoz; közérthető... Teljes cikk
- Extra szabadsággal támogatja dolgozóit ez a magyar munkaadó 2 hete
- Mit tehetünk, hogy jobban aludjunk? 2 hete
- Család vagy karrier: Miért érezzük, hogy belerokkanunk? 2 hete
- A nők tovább élnek, mégis több időt töltenek betegen – mi áll a háttérben? 2 hete
- A legtöbb munkáltató nem áll készen a menopauza-megfelelési határidőre 3 hete
- Nem csak stresszesek: ezek a munkák teszik leginkább tönkre az egészséget 3 hete
- Ilyen egy gondoskodó munkaadó: díjat nyert a HungaroControl 4 hete
- Hogyan védhetjük meg a szőke haj csillogását? 1 hónapja
- Hogyan enyhítsük az ízületi fájdalmakat? 1 hónapja
- Figyelmeztetés a munkaadóknak – új szintre lép a munkahelyi mentális egészség 2026-ban 1 hónapja
- Diákok figyelem! Egymilliót ér most egy jó ötlet 1 hónapja

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben