Minden startuppernek van egy jó sztorija
Az Aarenson Consulting startup-állásbörzéjén jártunk, és kikérdeztük a vállalkozókat, mi teszi a cégüket startuppá, és milyen munkatársakról álmodnak. A közeg kulcsszavai a nagy remények és a kreativitás.
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
További cikkek
30 év alatti anyák adókedvezményének érvényesítése
Nézzük meg a részleteket, tudnivalókat a 30 év alatti anyák kedvezményéről! Teljes cikk
25 év alatti fiatalok adókedvezménye nyilatkozat
A 25. életévét be nem töltött fiatal csökkentheti az összevont adóalapjába tartozó egyes jövedelmeit a 25 év alatti fiatalok kedvezményével. A... Teljes cikk
Négy vagy több gyermeket nevelő anyák kedvezménye
A négy vagy több gyermeket nevelő anyák adókedvezményt érvényesíthetnek az összevont adóalapba tartozó egyes jövedelmekre értékhatártól... Teljes cikk
Kapcsolódó hírek
- Ezek a szakmák vannak veszélyben a MI miatt 2 hónapja
- Így lehetsz jobb vezető nőként 2 hónapja
- Minimálbér-emelés: több, mint bérváltozás – így hat az egész ügyviteli rendszerre 3 hónapja
- Több mint 100 kiállítóval várják az érdeklődőket a Műegyetemi Állásbörzére 3 hónapja
- A részmunkaidős foglalkoztatás a munkaerőpiac mostohagyereke. Hogy csináljuk jól? 4 hónapja
- Éleslátás adómentesen: így juthat a munkához szükséges szemüveghez a munkavállaló 4 hónapja
- Karrierstart a fővárosban: több száz álláshely nyílik a Budapest Állásbörzén 4 hónapja
- Erre figyelj, ha Z generációsokat veszel fel a csapatodba 4 hónapja
- Új HR igazgatóval erősít a KPMG 5 hónapja
- HumanPower 2026 - Kell a jó kolléga? 5 hónapja
- Távozik a Mohu vezetője 5 hónapja

A tudás törvényei: a megértés kulcsa