A legtehetségesebb informatikus hallgatót keresik
Keresik Magyarország legtehetségesebb informatika szakos hallgatóit: a Szuperdiák versenyre április 10-ig lehet jelentkezni.Kövesd híreinket, állásainkat és szólj hozzá facebook-oldalunkon ›
A jelentkezők közül a szakmai zsűri az első körben 15 diákot választ ki, akik a következő fordulóban mérhetik össze tudásukat a Miskolci Egyetemen - közölte a verseny kommunikációjával foglalkozó cég az MTI-vel.
További információkat a http://markmyprofessor.com/szuperdiak.html oldalon olvashatnak az érdeklődők.
2013. március 26.
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Az online kaszinóipar évek óta folyamatosan növekszik, és a távmunka-lehetőségek elterjedésével az online kaszinóvállalkozások számára most... Teljes cikk
A munkakeresésben a tökéletes önéletrajz elkészítése alapvető lépés mindazok számára, akik új munkalehetőséget keresnek, vagy akik... Teljes cikk
Budapest, 2018. szeptember 3. - A Monster Magyarország Kft. tulajdonosa, a finnországi székhelyű Alma Career Oy üzleti és stratégiai okokból a magyar... Teljes cikk
- Mennyit keres egy informatikus? 4 hónapja
- Contracting 4 hónapja
- A Videókártya: Mélyreható Útmutató a 2025-ös Gamer Piacra (A Definíciótól az RTX 5090-ig) 4 hónapja
- Hankó Balázs: megújult a Neptun-rendszer 6 hónapja
- Mennyit keresnek a karrierváltó informatikusok? 11 hónapja
- Ezek lehetnek 2025 trendjei HR informatikában 1 éve
- Megéri a bérszámfejtést kiszervezni? Öt érv az IGEN mellett 1 éve
- Mire figyelj, ha játékfejlesztő szakembert keresel? 1 éve
- Ingyen járhat egyetemre, aki 30 év alatti, házas és gyereke van 1 éve
- Kreditponttal és EFOTT jeggyel toboroznak egyetemistákat az árvízi védekezéshez 1 éve
- Mennyit lehet keresni az informatikai szektorban? Pozíciók, területek szerint 1 éve

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig