Munkagép hajtott át egy férfin Jászkiséren
Súlyos sérüléseket szenvedett az a férfi, akin áthajtott egy takarmányt szállító munkagép vasárnap Jászkisér határában - közölte az MTI-vel a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Most először kell a munkáltatóknak éves adatot szolgáltatniuk a 35 év alatti munkavállalóiknak adott lakhatási támogatásról. A határidő február... Teljes cikk
Az önkormányzat szerint nemcsak műszaki és mérnöki területen lehet szükség dolgozókra. Teljes cikk
A szövetségi járadék automatikusan jár azoknak a focistáknak, akik legalább egyszer pályára léptek a felnőtt válogatottban. Teljes cikk
- Súlyos üzemi baleset történt az ajkai erőműben 3 hónapja
- Munkahelyi balesetek jogi kezelése a HR szemszögéből 3 hónapja
- Három embert ítéltek el egy vasúti munkás halála miatt 8 hónapja
- Figyelmetlen munkavégzés okozott maradandó sérülést Kaposváron 8 hónapja
- Halálos munkabaleset a Dunánál, vádat emeltek a műszaki vezető ellen 9 hónapja
- 75 ember indult el úgy reggel munkába, hogy már soha nem tért haza 10 hónapja
- Súlyos hiányosságokkal küzd a munkabiztonság Magyarországon? 10 hónapja
- Meghalt a Ráckevén elgázolt postás 11 hónapja
- Csökkent a munkabalesetek száma 2024-ben 12 hónapja
- Halálos balesetet szenvedett egy munkás Tiborcz István egyik szállodájánál 1 éve
- Ketten meghaltak a Bosch-gyárban történt gázrobbanásban 1 éve

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig