Munkahelyi dohányzásért bírságoltak meg egy sofőrt
Megbírságoltak egy teherautó-vezetőt munkahelyi dohányzásért Kanadában.
Az eset Ontario államban történt, ahol 2006 óta törvény tiltja a dohányzást minden munkahelyen, beleértve a munkajárműveket is.
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.21Fókuszban a "Hard HR" A workshop során a NIVEUS | PAYROLL és a NIVEUS | LEGAL szakértői a munkavállalói életciklus mentén haladva tekintik át a legfontosabb foglalkoztatási helyzeteket, a belépéstől kezdve a foglalkoztatás különböző szakaszain át egészen a kilépésig. Minden egyes ponton kiemelik azokat a kritikus jogi, adózási és bérszámfejtési kérdéseket, amelyek közvetlenül hatnak a HR döntéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Egy olasz bírósági döntés új megvilágításba helyezte a munka és a magánélet egyensúlyát: bizonyos esetekben a beteg háziállat ellátása is... Teljes cikk
Egy kaliforniai kínai étteremben váratlanul elszabadult egy táncoló humanoid robot: az "ünneplő" módba kapcsolt gép nem volt hajlandó leállni,... Teljes cikk
A babóti általános iskolában meghirdetett tanári állásra közel százan jelentkeztek a Maldív-szigeteki álomutazás ígéretével. Már a második... Teljes cikk
- Buszvezetőhiány sújtja az országot – hol fizetnek a legtöbbet? 10 hónapja
- A víz az úr - a logisztikai szektort is érinti az árvízhelyzet 2 éve
- Több százezres jutalmat is kaphatnak az Uber új sofőrjei 2 éve
- Idén is megválasztják az év női logisztikusát 2 éve
- Egyre több az önvezető taxi Kínában, a sofőrök féltik a munkájukat 2 éve
- Használjon Ön is pipafiltert! 2 éve
- Több mint ezren szerezhetnek ingyen jogosítványt a sofőrhiány miatt 2 éve
- A teherautók és buszok vezetőinek harmada követett el szabálysértést 2 éve
- Sofőr állás 3 éve
- Rutinos sofőr nyerte meg idén a legjobb kamionos címét 3 éve
- Hamarosan kiderül, ki Magyarország legjobb kamionsofőrje 3 éve

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?