Nem tartják károsnak az euró erősödését az európai munkaadók
Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokatA kontinens legnagyobb munkaadói érdekképviselete, a BusinessEurope szerint az euró felértékelődése nem érte el azt a szintet, amelyet a gazdasági növekedés szempontjából már veszélyesnek kellene tekinteni.
A szervezet szerint az uniós valuta erősödése eddig nem veszélyeztette a gazdasági növekedést, ugyanakkor érthető, ha az exportfüggő piaci szereplők aggodalommal tekintenek a folyamatra.
Világgazdaság
Világgazdaság
- 2026.06.15Stratégiai emberi erőforrás szaktanácsadó szakirányú továbbképzés A képzés valós szervezeti helyzeteken, gyakorló HR-vezetők tapasztalatán és emberközpontú stratégiai szemléleten keresztül ad azonnal alkalmazható tudást.
Részletek
Jegyek
- 2026.06.18Mesterséges intelligencia üzleti használata - a rejtett kockázatok Az előadás célja, hogy gyakorlati, adatvédelmi és AI jogi szempontból is bemutassa a mesterséges intelligencia üzleti használatának legkritikusabb kockázatait. Kiemelt fókuszt kap, hogy milyen adatokat tilos, de legalább is nem jó ötlet AI rendszerekbe bevinni és hogyan történik mindez a valóságban, akár észrevétlenül.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek

Az ördög Pradát visel: mit tanulhat a HR a popkultúra legtoxikusabb főnökétől?