Romániában terjeszkedik a Díjbeszedő Holding
Romániára is kiterjeszti működését a közüzemi díjak beszedésével foglalkozó Díjbeszedő Holding, a cég két román leányvállalata marosvásárhelyi központtal szeptember 1-jén kezdi meg működését - tájékoztatott a társaság kommunikációs ügynöksége.
A Díjbeszedő célcsoportját Romániában a vezető közüzemi szolgáltatók, valamint pénzintézetek, telekom- és kábeltévécégek alkotják. A székhely kijelölésében meghatározó szerepet játszott az, hogy Marosvásárhelyen és környékén található több országos szintű szolgáltató társaság központja. Számos, Magyarországon is jelen lévő multinacionális szolgáltatónak működik Romániában is leányvállalata, ami szintén elősegítheti az együttműködéseket - olvasható a közleményben.
A Díjbeszedő-csoport romániai megjelenése része annak a középtávú vállalati stratégiának, amelynek során a cégcsoport 2011-re 13 milliárd forintot meghaladó árbevételi szintet kíván elérni. A 2007-es évben 9,5 milliárd forint volt a csoport konszolidált árbevétele. A magyar magántulajdonban lévő, 8,5 milliárd forintos konszolidált saját tőkével rendelkező Díjbeszedő Holding mintegy 870 munkatársat foglalkoztat. A cégcsoport saját fejlesztésű informatikai rendszerrel rendelkezik, ami több mint 750 ezer háztartás közüzemi adatainak kezelését biztosítja.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Brazil ügyészek pert indítottak a kínai elektromos jármű gyártó óriás BYD és két alvállalkozója ellen, mondván, hogy emberkereskedelemért és... Teljes cikk
A Magyar Nemzeti Bank új vezetése úgy döntött, bezárja a jegybank Balatonakarattyán lévő Oktatási- és Konferenciaközpontját, ez 60 ember... Teljes cikk
Félidejéhez érkezett BAT Pécsi Dohánygyár Kft. (BAT PD) új gyártócsarnokának hatvanmilliárd forintos beruházásban zajló építése, amellyel a... Teljes cikk
- Vezetőváltás az N7 Holding élén 2 hónapja
- Visszakapják a túlórapénzt a fegyveres testületek alkalmazottai 5 hónapja
- Csaknem 1300 dolgozó veszíti el munkáját a szomszédunkban 5 hónapja
- Bezárja romániai gyárát az egyik autóipari cég - 400 emberről van szó 5 hónapja
- Rendőrök tüntetnek Romániában 6 hónapja
- A szomszédunkban befagyasztották a közalkalmazotti béreket és a nyugdíjakat 6 hónapja
- Így áll az átlagfizetés Romániában a magyarhoz képest 8 hónapja
- Tüntetésbe kezdtek egy fegyvergyár alkalmazottai 8 hónapja
- A 10 leggyorsabban növekvő HR toborzási szolgáltató: itt a HR Portál - OPTEN listája 8 hónapja
- Költözzünk Romániába? Magyar Péter szerint a tények makacs dolgok 8 hónapja
- Kiderült, hány bevándorló rendelkezik érvényes munkaszerződéssel Romániában 9 hónapja