Számlagyárat lepleztek le Bács-Kiskun megyében
A Vám- és Pénzügyőrség nyomozói egy Bács-Kiskun megyei számlagyárat irányító személy, valamint az őt körülvevő elkövetői kör jogellenes tevékenységét leplezte le idén március végén - írja a Napi Online.
A vámhatóság áprilisban házkutatások során okmányokat foglalt le és tíz, az ügyben érintett személyt hallgatott meg. A meghallgatások során további 26 millió forint áfacsalásra, valamint 37 millió forint összegű pénzmosásra derült fény.
Napi Online
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Egyedi miniszteri döntéssel a MÁV-csoport fegyveres, biztonsági feladatot ellátó munkavállalói is hathavi többletjuttatást kapnak, a fegyverpénz... Teljes cikk
Megújult az adónaptár, az újítás révén az adónaptár már automatikusan megjeleníti, és akár más naptáralkalmazásokba is betölti a fontos... Teljes cikk
A NAV adóellenőrei többek között az alkalmazottak bejelentését is vizsgálják majd. Teljes cikk
- Egymilliárd forintos számlagyárat számolt fel a NAV 12 hónapja
- 3 milliárd forintos foglalkoztatási és gazdaságfejlesztési programokat valósítanak meg Győr-Moson-Sopronban 13 hónapja
- A valaha mért legalacsonyabb szintre zuhant a munkanélküliség ebben a vármegyében 13 hónapja
- 1700 Békés vármegyei álláskereső juthat munkához 1 éve
- Nyugdíj-előtakarékosság: ennnyi pénzt halmoztak fel a magyarok a Kincstárnál 1 éve
- Egymilliárd forint adót csalt el egy győri számlagyár 1 éve
- Félmilliárdos csalást hozott össze egy kórházban dolgozó HR-es 1 éve
- Online munkára jelentkezett, pénzmosásban működött közre 1 éve
- Százmilliós csalás miatt került a vádlottak padjára két ügyvezető, a cég könyvelője és titkárnője 1 éve
- Több mint 100 millió forint adót csalt el négy ember 1 éve
- Három évet kapott a férfi, aki hamis munkáltatói igazolásokkal akart kölcsönöket felvenni 1 éve

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?