Százaktól válhat meg a Saab
A svéd Saab repülési vállalat 27 millió svéd koronás veszteséget ért el az első negyedévben, a tavalyi év hasonló időszakában 231 millió koronás profitot termeltek. Az eladások 9 százalékkal 5,4 milliárd koronára nőttek, minek következtében 300 alkalmazottnak inthetnek búcsút.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Magyar Nemzeti Bank új vezetése úgy döntött, bezárja a jegybank Balatonakarattyán lévő Oktatási- és Konferenciaközpontját, ez 60 ember... Teljes cikk
Félidejéhez érkezett BAT Pécsi Dohánygyár Kft. (BAT PD) új gyártócsarnokának hatvanmilliárd forintos beruházásban zajló építése, amellyel a... Teljes cikk
A debreceni déli ipari övezetben elkészült a kis-és középvállalkozások parkja (kkv-park) első üteme, amelyet kétmilliárd forint kormányzati... Teljes cikk
- Tízből négy német vállalat tervez leépítést 2025-ben 7 hónapja
- Felmérés: a munkahely a sport egyik legfontosabb színtere 1 éve
- Jelentősen csökkent az innovációra felkészült vállalatok aránya 2022 óta 1 éve
- Kivárás és forráshiány akadályozza a vállalati innovációt 1 éve
- Tedd gyorsabbá és egyszerűbbé a céged követeléskezelését! 2 éve
- Újabb elbocsátási hullám indul a Microsoftnál 2 éve
- A vezetők több mint fele kiégettnek érzi magát - de mi lehet az ellenszer? 2 éve
- Tizedik alkalommal adták át Az Év Családbarát Vállalata díjat 3 éve
- Megszűnhet a NIF Zrt. és számos más állami vállalat 3 éve
- Indul Az Év Családbarát Vállalata pályázat 3 éve
- Egyre több fogyatékkal élőt segítenének vezetővé, világszintű kezdeményezés indult 3 éve