Szüret - APEH ellenőrökkel
Minden ötödik szüreti ellenőrzés során szabálytalanságokat talált az APEH Nyugat-dunántúli Igazgatósága. A leggyakrabban az alkalmi munkavállalói könyv vezetésében tapasztaltak hiányosságokat.
MTI Eco/Világgazdaság Online
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Az Intretech Hungary Kft. elektronikai cég mintegy 25 milliárd forint értékben bővíti gyártási kapacitását Kapuváron, aminek nyomán 330 új... Teljes cikk
Számos kutatás mutat rá arra, hogy a természettudományi, technológiai és mérnöki területeken még mindig alacsony a nők részvétele, sőt, már a... Teljes cikk
Az év elején látványosan beindult a személyi kölcsön piaca: az MNB friss adatai szerint januárban 84,3 milliárd forintnyi új szerződés született,... Teljes cikk
- Itt a NAV friss feketelistája - Ők nem jelentették be dolgozóikat 2 hónapja
- Egyszerűsített foglalkoztatás: itt az új Efo kalkulátor 2026-ra 2 hónapja
- Zsebbe fizetett a dolgozóinak a cégvezető, 750 milliós kárt okozott 3 hónapja
- Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV az év végén 3 hónapja
- Itt a NAV listája - Ők nem jelentették be a dolgozóikat 3 hónapja
- Itt a NAV friss listája - Ők nem jelentették be dolgozóikat 4 hónapja
- 3000 eurós fizetés és ingyen szállás - indulnak a téli munkák Ausztriában 4 hónapja
- Ezek a munkaadók nem jelentették be dolgozóikat - itt a NAV listája 5 hónapja
- Brutális szigorítás Nagy-Britanniában: nyelvvizsga nélkül nincs munkavállalás 5 hónapja
- Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV október közepétől 5 hónapja
- "Nagyratörő" brit–EU megállapodás készül a fiatalok szabad munkavállalásáról 6 hónapja

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben