Távozik egy Tesco-vezér
Távozik posztjáról a Tesco pénzügyi igazgatója - közölte a cég az MTI-vel szerdán. "Antal Erzsébet, Pénzügyi igazgató úgy döntött, hogy 2010. augusztus 31-ével távozik a Tescótól, hogy karrierjét máshol folytassa tovább" - áll a cég közleményében.
A Pénzügyi igazgatói pozíció betöltéséről a vállalat a későbbiekben ad hírt.
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
A török Dogus Cay élelmiszeripari vállalat első külföldi üzemének megépítésével 440 új munkahely jön létre Orosházán; a 42 milliárd forintos... Teljes cikk
A légtechnikai berendezésekkel foglalkozó Weger Hungária Kft. nagyjából 9,5 milliárd forint értékben új gyárat épít Jászárokszálláson, aminek... Teljes cikk
A Rév-Bíró-Vart Metal Zrt. friss, mintegy 2,1 milliárd forintnyi értékű beruházása száztíz új munkahelyet hoz létre Mezőtúron - közölte... Teljes cikk
- Miért maradnak a munkavállalók a Tescónál? Interjú Túróczi Norbert HR igazgatóval 6 napja
- Távozott a magyar RTL HR vezetője 7 napja
- Váratlan név bukkant fel az oktatási miniszteri posztra 1 hete
- "Távozzanak!" – vezetőcseréket sürgetett Magyar Péter győzelmi beszédében 2 hete
- Megvan a Bonafarm új HR igazgatója 2 hete
- Passzív jövedelem: nem ingyenpénz 3 hete
- Személyi változások a magyarországi Bosch-csoportnál 3 hete
- A biztos háttér mindent megváltoztat a munkahelyen 4 hete
- Szervezeti átalakítással erősít a WING: új vezetési struktúra áprilistól 4 hete
- Új igazgató a Nestlé szerencsi és diósgyőri gyáránál 1 hónapja
- Új vezérigazgató a Glosternél 1 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?