Távozik Surányi György a CIB Banktól
Surányi György, a CIB Bank felügyelőbizottságának elnöke január végén távozik a banktól, ahol több mint 13 éve dolgozott - közölte a CIB pénteken.
A CIB Bank hamarosan közzéteszi a felügyelőbizottság új elnökének nevét.
Surányi György 1990 és 1991, valamint 1995 és 2001 között volt az MNB elnöke, háromszor nyerte el a Global Finance magazin legmagasabb, „A” osztályzatát a jegybankelnökök eredményességét minősítő értékelésben. 2002-ben a Magyar Köztársasági Érdemrend középkereszt a csillaggal érdemrenddel tüntették ki.
- 2025.05.31Gazdasági teljesítmény mérése Napjaink controlling tevékenységének fontos része a tényadatokat szolgáltató számvitel, működését kiemelt szinten kell ismerni. A tanfolyam elvégzése után az elsajátított számviteli ismeretek segítségével a controlling által is használt mutatószámok könnyen értelmezhetőkké válnak.
Részletek
Jegyek
- 2025.06.02Projektmenedzsment képzés A projektmenedzsment elméletének és gyakorlatának megismertetése a résztvevőkkel. A projektmenedzsment módszereinek begyakorlása példákon és esettanulmányokon keresztül. A résztvevők projektvezetési képességének fejlesztése és felkészítésük projektek önálló, sikeres lebonyolítására.
Részletek
Jegyek
- 2025.06.04Lean vezetés - Lean coaching A KÉPZÉS CÉLJA: A Lean Management bevezetés támogatása. Olyan Lean szemléletű vezetők képzése, akik képesek lesznek eredményesen irányítani, támogatni a Lean menedzsment bevezetését saját szervezetüknél, és a gyakorlatban is eredményesen alkalmazzák a Lean szemléletű változáskezelési, coaching, kommunikációs, motivációs eszközöket.
Részletek
Jegyek
- 2025.06.06Pénzügyi kimutatások elemzése A képzés során a résztvevők • megismerik és elsajátítják a beszámoló elemzés eszközeit és technikáit • képessé válnak egy vállalat vagyoni, pénzügyi és jövedelmi helyzetének komplex megítélésére a nyilvánosan elérhető pénzügyi beszámolók alapján • betekintést kapnak a vállalati beszámolók megértéséhez elengedhetetlen iparági elemzés eszközrendszerébe és technikáiba.
Részletek
Jegyek
Áprilistól különálló jogi technológiai csapat támogatja a jogászok munkáját a Jalsovszky Ügyvédi Irodánál. A csoport vezetője Jalsovszky Géza,... Teljes cikk
A nemzetközi üzleti és adótanácsadó cég új vezetőkkel erősít: 2025. január elsejétől Vajna Zsófia, Csók Ágnes és Bodó Borbála kulcsszerepet... Teljes cikk
Béli Boglárka ügyvéd veszi át az iroda vezetését. Teljes cikk
- The bargaining power of employees has changed radically 9 hónapja
- Radikálisan változott a munkavállalók alkupozíciója - interjú Bőgel Györggyel 10 hónapja
- Amerikai elnökválasztás - Joe Biden visszalép az elnökjelöltségtől 10 hónapja
- Új rektor a Budapesti Gazdasági Egyetem élén 1 éve
- Nem elég független a KSH elnöke? - változtatást javasol az Eurostat 1 éve
- György László: a cél, hogy 2030-ra minden mai általános iskolás rendelkezzen szakmával vagy továbbtanuljon 1 éve
- Új elnök a NÉBIH élén 2 éve
- Tömeges leépítések jönnek a Soros György által alapított Nyitott Társadalom Alapítványoknál 2 éve
- Több millió magyar nyugdíjaskora került veszélybe 2 éve
- Barna Zsolt lett a Waberer's elnöke 2 éve
- Júniusban távozik Almássy Gabriella az UNION éléről 2 éve