Új HR és Brand igazgató az idén 20 éves euJobs HR-Groupnál
Dr. Király Zsolt gazdasági agrármérnök és mérnök-tanár végzettséggel rendelkezik, PhD fokozatát gazdálkodás- és szervezéstudományokból szerezte. Az euJobs HR-Group új HR és Brand igazgatója 20 év oktatási szektorban eltöltött idő után csatlakozik az idén 20 éves cégcsoporthoz.
Korábban különböző állami és for-profit szervezetekben végzett képzés-fejlesztési tevékenységet, emellett pedig az üzleti életben humán- és szervezeti innovációs projektekben működött közre többféle formában (üzleti coaching, tréning, HR tanácsadás, vezetői mentoring). 2017 és 2024 között a Budapesti Metropolitan Egyetem (METU) emberi erőforrások alapszak vezetőjeként koordinálta a képzési programot és járult hozzá sikeresen a METU HR képzések brandépítéséhez.
Pataki Zoltán és Heincz Norbert, az euJobs HR-Group ügyvezetői és tulajdonosai, teljes bizalommal tekintenek Dr. Király Zsoltra. Bíznak abban, hogy HR szakmai, humán és szervezeti innovációs tapasztalatait, valamint kapcsolatrendszerét és márkaépítő munkáját sikeresen kamatoztatja majd a jövőben a cégcsoportnál.
Az idén jubiláló, 100%-ban magyar tulajdonú euJobs HR-Grouphoz tartozik egyebek mellett a diákokat foglalkoztató euDiákok Iskolaszövetkezet, a felnőtteket kölcsönző és közvetítő euJobs, továbbá a nyugdíjasokat foglalkoztató Nyugdíjtöbblet Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet.
Nyitóképen Király Zsolt
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Mark Mason helyét Gonzalo Luchetti veszi át a vállalatnál. Teljes cikk
Oltvai Mártont nevezték ki október elsejével a Schneider Electric Dunavecsén található Duna Smart Power Systems (DSPS) okosgyára igazgatójának. A... Teljes cikk
Madacsay Réka 2025. novemberétől csatlakozott a Danubius Hotels Zrt. vezetőségéhez HR stratégiai és szolgáltatási igazgatóként. Új pozíciójában... Teljes cikk
- Új HR igazgatót igazolt a B+N Csoport 2 hónapja
- Növekedést ért el a Pensum Group, ekkora nyereséggel zárta a félévet 3 hónapja
- Éleslátás adómentesen: így juthat a munkához szükséges szemüveghez a munkavállaló 3 hónapja
- Vezetőváltás a Magyar Fejlesztési Bank élén 3 hónapja
- 3000 alkalmazottját figyelmezteti a brit bankcég, hogy alulteljesítés miatt elbocsátás vár rájuk 3 hónapja
- Új HR igazgatóval erősít a KPMG 4 hónapja
- Magyar HR igazgatója van szeptembertől az Európai Űrügynökségnek (ESA) 4 hónapja
- 10 új igazgató a PwC Magyarország vezetői között 4 hónapja
- Távozik a Mohu vezetője 4 hónapja
- Új HR igazgató a Work Force-nál 5 hónapja
- Új operatív igazgató a Work Force élén 5 hónapja
Egy CEO naplója - a világ egyik legnépszerűbb podcastja