kapubanner for mobile

Új pénzügyi igazgató a HEINEKENNÉL

Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokat

2015. július 1-je óta Vörös Szilárd a HEINEKEN Hungária Zrt. pénzügyi igazgatója. Az új vezető korábban a British American Tobacco (BAT) baltikumi piacait felügyelte. A pénzügyi szervezet fejlesztése és a vállalat hatékony üzletmenetének támogatása lesz a fő feladata.

Vörös Szilárd tölti be a pénzügyi igazgatói pozíciót 2015. július 1-je óta a HEINEKEN Hungáriánál. A szakember hosszú ideig dolgozott külföldön és széleskörű vezetői tapasztalatokra tett szert az elmúlt években a British American Tobacco-nál (BAT).

Vörös Szilárd Pécsett szerzett közgazdász diplomát, majd 1999-től egészen mostanáig a BAT nemzetközi vállalatánál dolgozott. Pályájának első öt évét az ellátási lánc szervezetét támogató pénzügyi munkakörökben töltötte, majd kontrollerként, értékesítési és marketing szervezetek támogatásával mélyítette el szaktudását. 2009-től a BAT Európai Regionális központjában, Amszterdamban regionális marketing befektetési vezetőként sikeresen irányította a rábízott projekteket, és kiváló eredményeket ért el a költséghatékonyság növelése terén. 2012 márciusától a BAT Baltikumi Klasztere Igazgatóságának tagjaként, pénzügyi igazgatói pozíciót töltött be Rigában, Lettországban. Felelősségi köre kiterjedt a lett, litván és észt piacok teljes pénzügyi és operatív menedzsmentjére.

Vörös Szilárd feleségével és gyermekeivel költözött haza és foglalta el új pozícióját a HEINEKEN Hungáriánál. „Örülök, hogy újra itthon lehetek a családommal együtt, és hogy hozzájárulhatok egy dinamikusan fejlődő, innovatív vállalat sikerének még magasabb szintre történő emeléséhez” – mondta Vörös Szilárd. „Új pozíciómban fontos feladatomnak tekintem a HEINEKEN Hungária üzletmenetének hatékony és magas szintű pénzügyi támogatását, a pénzügyi szervezet és az alapvető munkafolyamatok továbbfejlesztését, továbbá – a részvényeseink elvárásával összhangban – a nyereségességünk és a pénzforgalmunk növelését.” Vörös Szilárd a pénzügyi igazgatói pozíció mellett a HEINEKEN Hungária Zrt. igazgatóságának is tagja július 1-jétől.
  • 2026.09.09Esemény címe az ajánlóban: Fókuszban a ,,hard HR” – ingyenes, kétrészes webinár A HR döntések ma már nem választhatók el a jogi, adózási, pénzügyi és bérszámfejtési szempontoktól. A Niveus adózási, jogi és payroll szakértői ingyenes, kétrészes webinár keretében, a munkavállalói életciklus mentén mutatják be a legfontosabb „hard HR” összefüggéseket, tipikus hibákat és gyakorlati megoldásokat. A program a bértranszparencia irányelv gyakorlati hatásaira is kitér.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.11Kockázatmenedzsment képzés A kockázatmenedzsment rendszer működésének és elemeinek áttekintése az ISO 9001 szabvánnyal összhangban. A központi kockázatirányítás rendszerének áttekintése, amely egységesen összefogja és integrálja a különböző jellegű szakterületi kockázatok kezelését.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.17Vezetői képzés - Készségfejlesztés modul (A) Képzésünkkel a résztvevők vezetői tudásának és készségeinek fejlesztésére, valamint a szervezetekben használt irányítási, problémamegoldási, és hatékonyságnövelési témakörökre fókuszálunk. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.info button Részletek ticket button Jegyek