Új vezére van a Mol olasz cégének
A Mol-csoporthoz tartozó olasz IES (Italiana Energia e Servizi) Finomító és Kereskedő Vállalat általános vezérigazgatója Dorogházi Krisztina lesz január elsejétől - közölte a magyar olajtársaság.
Az IES egy hatszáz alkalmazottat foglalkoztató olajfinomító és kereskedelmi vállalat Észak-Olaszországban. A társaság tulajdonában van a mantova-i finomító. Az IES egy 165 töltőállomásból álló kiskereskedelmi hálózatot is működtet, amiből harmincat maga a társaság birtokol.
Az IES 1 295 millió euró árbevétel mellett 98 millió euró EBITDA-t ért el a 2006. június 30-ig tartó pénzügyi évben.
Dorogházi Krisztina eddig a Mol-csoport számviteli és adó igazgatói posztot töltötte be. Az olasz vállalatnál feladata lesz valamennyi funkcionális és támogató tevékenység felügyelete, illetve az újonnan szerzett társaság beintegrálása a Mol-csoportba.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Peter Ahnesorg Raffaella Claudia Bondit váltja a vállalatnál. Teljes cikk
Felmondott Walter Katalin, a Budapesti Közlekedési Központ Zrt. (BKK) vezérigazgatója, döntéséről a BKK tájékoztatta az MTI-t csütörtökön. Teljes cikk
Bozsaky János helyét Rákovics János vette át a vállalatnál. Teljes cikk
- Új vezérigazgató az ING Bank élén 8 hónapja
- Vezetőváltás a Central Dabasi Nyomda Zrt.-nél 8 hónapja
- A pénzügyi edukáció, a juttatásokról szóló tájékoztatás egyre fontosabb része a HR munkájának 9 hónapja
- Ragaszkodnak a munkavállalók az otthoni munkavégzéshez 1 éve
- Hogyan lehet a munkavállalói önkéntes csapatokat jól működtetni? - aki válaszol Varga D. Krisztina, a Celanese Magyarország HR igazgatója 2 éve
- Lehet-e haver a főnök? - Generációs konfliktusok a munkahelyen 3 éve
- Egyre kevesebb a mentálisan stabil munkavállaló 3 éve
- Munkavállalói részvények és extra szabadság - interjú Mihók Krisztinával, az Erste Bank HR-vezetőjével 3 éve
- Így bánjunk a pályázókkal állásinterjún 3 éve
- Munkavállalói részvényprogramot indít az Erste 3 éve
- Ne égessük fel a hidakat az elutasított pályázókkal - jelöltélmény (3.) 3 éve