Garantált bérminimum 2019
A garantált bérminimum a szaképzettséggel rendelkező dolgozóknak jár. Ennek havi bruttó összege teljes munkaidőben 195 000 forint.
A garantált bérminimum nettó összege így: 129.675 forint.
A minimálbér összegéről ITT talál információkat.
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
2019-ben 64 év a nyugdíjkorhatár. Vagyis azok mehetnek idén öregségi nyugdíjba, akik 1955-ben születtek, így betöltik a 64. életévüket. Teljes cikk
A garantált bérminimum a szaképzettséggel rendelkező dolgozóknak jár. Ennek havi bruttó összege teljes munkaidőben 195 000 forint. Teljes cikk
Júliustól csökken a szociális hozzájáulási adó mértéke 2019-ben. Teljes cikk
- Adójóváírás a minimálbér után: fordulat jön a bérekben? – A Tisza terve számokban 2 hete
- Többkulcsos adó 3 hete
- Ennyit keresnek a bölcsődei dajkák 3 hete
- Íme minden fontos munkáltatói teendő a 2026-os választások kapcsán 4 hete
- Work-life balance 1 hónapja
- Jogszerű a szünet ledolgoztatása, és jár pótlék a munkaidőn kívüli készenlétért? 1 hónapja
- Mennyit keres egy nevelőszülő? 1 hónapja
- Megnyílt az igénylés: több tízezer forint támogatást kaphatnak a minimálbéreseket foglalkoztató cégek 2 hónapja
- Márciustól vehető igénybe a minimálbéren foglalkoztatottak után járó kompenzációs támogatás 2 hónapja
- Alulról a negyedik helyen áll a magyar minimálbér az EU-ban - mutatjuk a számokat 2 hónapja
- Ezt tervezi a Tisza Párt munkaügyben 3 hónapja

Amikor a HR ég ki: miért hagyják el a szakemberek a pályát?