Ismét angyalokat keres a Vodafone
Immár 7. alkalommal hirdeti meg Főállású Angyal Programját a Vodafone Magyarország Alapítvány. A pályázók ezúttal a szervezet Digitális Iskola Programjához kapcsolódó projektekkel mérettethetik meg magukat. A nyertesek akár főállásban is végezhetik segítő tevékenységüket, hiszen - mint eddig is minden alkalommal- a Vodafone jóvoltából egy évig versenyképes, havi bruttó 400 000 forintos fizetést kapnak - derül ki a cég sajtóközleményéből.
Az Alapítvány az előző évektől eltérően ezúttal egy, a gyermekek és az egész társadalom jövőjét meghatározó témával kapcsolatban várja a pályázatokat. Idén ugyanis olyan projektekkel lehet jelentkezni, amelyek illeszkednek a Vodafone Magyarország Alapítvány Digitális Iskola Programjának stratégiájához és támogatják azt. A program keretében az Alapítvány lehetővé teszi a nyertesek számára, hogy egy évig meghatározott közhasznú, közérdekű, illetve jótékonysági feladatokat ellátó szervezetnél dolgozzanak teljes munkaidőben az általuk létrehozott program teljesítése érdekében.
A Vodafone Magyarország Alapítvány Digitális Iskola Programjának alapvető célja a digitális analfabetizmus felszámolása a hátrányos helyzetű gyerekek körében, valamint a 21. század kihívásainak történő megfeleléshez, versenyképes digitális tudás megszerzéséhez való hozzásegítésük. A Főállású Angyal felhívásra jelentkezőknek a pályázatuk elkészítése során érdemes szem előtt tartani ezeket a szempontokat, és olyan programokkal jelentkezni, amelyek támogatják a célkitűzések megvalósítását. Ilyen például a tanári munka segítése a pedagógusok digitális tudásának fejlesztése révén, vagy a programban részt vevő gyerekek továbbtanulásának elősegítése annak érdekében, hogy a későbbiekben a munkaerőpiacon versenyképes helyzetben lehessenek. Érdemes Vodafone Főállású Angyalnak jelentkezni olyan kezdeményezéssel is, ami támogatja, hogy a diákok digitális eszközök segítségével értékes, kreatív tartalmat alkossanak, vagy éppen motiválja a tanárokat a digitális készülékek színesebb, sokrétűbb felhasználására. A lényeg, hogy bármilyen oktatással kapcsolatos kihívásra is keressék a pályázók a választ projektjükkel, a mobiltechnológia szerves részét kell, hogy képezze a megoldásnak.
A Főállású Angyal Program pályázat nyertesei havi bruttó 400 000 forintos fizetést kapnak, melyet egy éven keresztül a Vodafone Magyarország áll, így az angyalok minden energiájukat programjuk megvalósításának szentelhetik.
A pályázat részleteit a vodafoneangyal.inda.hu oldalra kattintva olvashatják el az érdeklődők, amelyre idén először, egy rövid, maximum 4 perces videó elkészítésével lehet jelentkezni. A videókat július 7. és augusztus 24. között tölthetik fel a pályázók erre az oldalra.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Ősztől új pályázat segíti a munkakörülmények fejlesztését, 4,5 milliárd forint jut a hazai kkv-k támogatására - közölte a Nemzetgazdasági... Teljes cikk
Elindult a nevezés Az Év Szakembere 2025 díjra. A Mapei által alapított szakmai elismerés célja, hogy reflektorfénybe kerüljenek a kiemelkedő munkát... Teljes cikk
Péntektől lehet pályázni vidéki településeken működő munkahelyi bölcsődék létrehozására - közölte a Kulturális és Innovációs... Teljes cikk
- 45 millió forintos támogatás innovatív civil ötletekért - Már csak egy hétig lehet jelentkezni! 3 napja
- Megújul a magyar MI-stratégia – az adatgazdaságtól a humanoid robotokig 7 napja
- Ősztől kkv-knak szóló munkavédelmi pályázat indul – 20 millió forint is elnyerhető 1 hete
- Péntektől lehet pályázni munkahelyi bölcsődék létrehozására 2 hete
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Bán Zoltán, MOL Magyarország 2 hete
- Tizedik alkalommal keresik Az Év Felelős Foglalkoztatóját 2 hete
- Óriási változást hoz az egészségpénztáraknál ez az új szabály 2 hete
- 45 millió forintos támogatás innovatív civil ötletekért 3 hete
- Olyan munkahelyet hozunk létre, ahol mi is szívesen dolgoznánk - fókuszban a munkavállalói jóllét 3 hete
- Megjelentek a Nemzeti Tehetség Program idei pályázatai 3 hete
- Meghosszabbított határidő: még pályázhatnak a felelős kkv-k 15 milliós támogatásra 3 hete