Munka, egyén, társadalom - mozgásban vagyunk Personal Hungary - Az interaktív HR élmÉNy
Az idei év november 15. és 16. napján kerül megrendezésre a Millenárison a Personal Hungary, hazánk legnagyobb HR szakkiállítása. Az elmúlt években is kiemelkedő sikerrel zárultak a rendezvények, de az idei évben nagy dobásra készül a Personal Hungary stábja.
„Több olyan nagyvállalat is megtalálható a portfolióinkban, akikhez évek alatt nem tudtunk bejutni, de a Personal Hungary kiállításnak köszönhetően megismerkedtünk a képviselőjükkel és azóta már jó viszonyt ápolunk velük.” - emelte ki a rendezvényről szerzett személyes tapasztalatát Otti Csaba a LogIn Autonom Kft. tulajdonos-ügyvezetője.
„A Szakkiállítás számunkra nagyon sokat jelent, sokat köszönhetünk részvételünknek. Jelentős részt vállaltunk a rendezvény meghonosításában, a korszerű szakkiállítási kultúra terjesztésében a kiállítók és látogatók körében egyaránt - már a kezdetektől fogva. Külföldi partnereinkkel együtt mindig törekszünk a téma- látvány- és termékkínálat színesítésére. Ezen kívül számtalan szakelőadást és korszerű termékbemutatót szervezünk, törekedve a szakma népszerűsítésére. Másoknak és mindenkinek ezt az utat ajánljuk. Ebből kimaradni nem célszerű.” - emelte ki Fejér Tamás, a Perbit Magyarország Kft. ügyvezetője.
A szakértői csapat vezetője, Nagy Andrea a Parrish & Crawler International egyik alapítója így fogalmazott: „Nemzetközi trend, hogy a konferenciák, szakmai rendezvények esetében a hangsúly egyre inkább az élményre, az ott megszerzett valós tudásra, az ott kapott érdemi motivációra helyeződött. Így tehát az idei évben mindenkit arra bíztatunk, hogy a valódi tartalomra, élményre, motivációra helyezze a hangsúlyt. Jöjjön, tapasztaljon, kérdezzen, vitázzon, beszélgessen, próbálja ki és érezzen rá, hogy merre vezet a jövő.”
„A szakértői gárdánkat két évvel ezelőtt állítottuk össze kiváló hazai szakemberekből, akik számára az adott témakör jelenti a mindennapi munkakörnyezetet. A második évben is volt változás a csapatban és idén is bejelentünk rövidesen két új szakértőt. A HR Informatika területen már tavaly megdupláztuk szakértői létszámunkat, idén pedig a Munkáltatói márka területét emeljük ki különálló témaként egy új szakértővel és a toborzás-kiválasztás klasszikus felosztását is megmozgatjuk” - tette hozzá Nagy Andrea.
„A kiállítás számunkra több, mint egy esemény. Jóleső pezsgéssel, bizsergéssel tölt el a bennünket az esemény közeledte. Hasonlat szintjén kicsit olyan ez az egész, mint egy randi. Új emberekkel ismerkedünk meg, bemutatkozunk, közelebb kerülünk egymáshoz és megfelelő kémia esetén végül kapcsolat alakul ki közöttünk. Azaz a kiállításon megismert cégek ügyfeleink, partnereink lesznek” - mondta el Otti Csaba.
„Minden évben sok olyan HR-es kolléga találkozik nálunk, akik nagyon ritkán, évente 1-2 alkalommal futnak csak össze. Ilyenkor alkalmuk van beszélgetni, megosztani szakmai tapasztalataikat, a megoldandó kihívásokat, és természetesen személyes mondanivalójukat is. Az idei évben a szorosabb kötődést, a kapcsolatok építését támogatandó Networking Estet is szervezünk, ahol a kiállítók és a látogatók kötetlen beszélgetés keretében építhetik kapcsolatrendszerüket.” - folytatta Német Gábor, a rendezvény projektvezetője.
Egy biztos: színvonalas és érdekes rendezvény várja a HR szakma iránt érdeklődőket a Personal Hungary-n 2017. november 15-16- án a Millenárison.
További részletek a www.personal-hungary.hu weboldalon!
Ez az írás támogatott tartalom, nem a HR Portál szerkesztőségi anyaga. Az itt szereplő információk a cikk megrendelőjétől származnak.
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Új, összetett munkakörök rohamos keletkezésének világát éljük. A PP Konferenciaközpont „Munkaerőpiac 2026. Új képességűek kerestetnek!”... Teljes cikk
A külföldi munkavállalók foglalkoztatása számos adminisztrációs előírással jár, egyre szigorodó jogszabályi környezetben. A bürokrácia... Teljes cikk
A diákok munkához való viszonya 2022 és 2025 között jelentősen átalakult, miközben bizonyos preferenciák döbbenetes stabilitást mutatnak. A három... Teljes cikk
- Négyszáz új dolgozót toboroz ez a cég Debrecenben 2 hete
- The HR profession suffers from success blindness 4 hete
- Képzelt állásinterjú egy bértranszparens országban - fikció, ami hamar valósággá válik 1 hónapja
- Lesz idén prémium? Mikor jár és mikor perelhetünk érte? 1 hónapja
- HR burnout: how HR professionals destroy themselves and their organizations 2 hónapja
- Mézesmadzag vagy furkósbot? 2 hónapja
- Tárgyalási stílusok: együttműködő vagy agresszív? 3 hónapja
- Inspiráló rendezvényhelyszín a főváros közelében, komplex élményekkel 3 hónapja
- 55 új munkahely jön létre 42 milliárdból Szolnokon 3 hónapja
- Lying at work - How to spot it? 3 hónapja
- Compensation and Benefits Specialist 4 hónapja

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig