Top Employers Hungary 2024: ők most Magyarország 10 legjobb munkáltatója az alkalmazottak véleménye alapján
A Munkahelyeink.hu nemzetközi karrier platform nyilvánosságra hozta a legkedveltebb munkaadók toplistáját. A Top Employers Hungary jelenleg az egyetlen független rangsor, amely kizárólag a munkavállalók értékelésén alapul. A platformon a legmagasabbra értékelt munkáltatók sorrendben a Yettel Magyarország, a Pepco Magyarország, és a Harman Magyarország.
A Munkahelyeink.hu 2024-ben harmadik alkalommal készítette el Top Employers Hungary listáját, amely kizárólag a korábbi és jelenlegi alkalmazottak véleménye alapján állapítja meg Magyarország legkedveltebb munkahelyeinek rangsorát.
A kezdeményezés célja, hogy hiteles információt nyújtson a munkakeresőknek a munkahelyekről, valamint maguknak a munkaadóknak is visszajelzést adjon a munkáltatói márkaépítés területén végzett tevékenységük eredményéről.
A rangsor átlátható módszertan alapján, valódi munkavállalói visszajelzésekre épül. Az összesített pontszám 70%-a az általános értékelésből, valamint öt, egyenként 6%-ot érő kritériumból áll össze (bérezés és juttatások, fejlődési lehetőségek, munka és a magánélet egyensúlya, menedzsment, illetve vállalati kultúra és értékek).
A felmérés a 2023. január 1. és 2023. december 31. közötti időszakban adott értékelések alapján készült. A listára csak azok a munkáltatók kerülhettek fel, amelyek legkevesebb 30 munkavállalói értékelést kaptak.
A 10 legmagasabbra értékelt munkáltató jelenleg a következő:
1. Yettel Hungary
2. Pepco Hungary
3. Harman Hungary
4. METRO Hungary
5. Coca-Cola HBC Hungary
6. PENNY
7. dm Hungary
8. JYSK Hungary
9. Erste Bank
10. Audi Hungaria
„Hatalmas elismerés, hogy jelenlegi és korábbi kollégáink is büszkék a munkájukra és a munkakörnyezetre, amiben a mindennapjaikat töltik. Az pedig, hogy ezt – egyéni indíttatásból –szívesen értékelik egy független szakmai felületen, külön öröm számunkra. Nem ritkán olyan munkatársak térnek vissza hozzánk, akik korábban már dolgoztak velünk – ez szintén fontos visszaigazolás arról, hogy kiemelkedő hazai munkahelynek számítunk. Bízunk benne, hogy az értékelés, amit most kaptunk, inspirálja majd azokat is, akik még csak gondolkodnak arról, hogy a jövőben hozzánk jelentkezzenek” – mondta Szalai Enikő, a Yettel Magyarország HR vezérigazgató-helyettese.

Szalai Enikő
„Az idei rangsor szereplői és azok sorrendje jelentősen eltér az előző évek eredményeitől, amiből arra következtethetünk, hogy a munkáltatók egyre inkább felismerik a munkáltatói márkaépítés jelentőségét. Ebben a tekintetben az elmúlt időszakban határozott elmozdulásnak lehettünk tanúi, a munkaadók komoly erőfeszítéseket tesznek és egyre több erőforrást is fordítanak erre a célra annak érdekében, hogy minden tekintetben a lehető legmagasabb színvonalú munkakörnyezetet biztosítsák az munkavállalóiknak” – mondta el Costin Tudor, a Munkahelyeink.hu ügyvezető igazgatója.
Bár a korábbi évek eredményeit összevetve az idei listával a rangsor igen gyorsan változik, az biztosan elmondható, hogy a telekommunikáció, az autóipar és a nagy élelmiszer-áruházláncok szegmense folyamatos és kiemelt helyet foglalnak el a listán. A Yettel Magyarország közel 3 millió ügyfelével hazánk egyik vezető mobil szolgáltatója, a Pepco diszkonthálózat jelenleg több mint tizenhárom európai országban van jelen és gyermekruházati, lakberendezési termékeik rendkívül népszerűek a vásárlók körében. A Harman világelső a hálózati autózás, fogyasztói és professzionális audio- és világítástechnikai megoldások területén.
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Nyílik az olló a hazai cégek között – a legmegbízhatóbbak köre bővül, de a legkockázatosabbaké is látványosan nő. Most különösen... Teljes cikk
Három telephely helyett egy cégre szabott székház. A költözés számos HR kihívást is tartogatott. Az új munkakörnyezet nemcsak a vállalat... Teljes cikk
A munkahelyi kapcsolatok világszerte átalakulóban vannak: a kölcsönös bizalom gyengül, a korábbi biztonság és hosszú távú ígéretek helyett egyre... Teljes cikk
- HR Tehetségek 2025: Bakro-Mohácsi Krisztina 2 hete
- HR tehetségek 2025: Krigel Tamás 3 hete
- Tárgyalási stílusok: együttműködő vagy agresszív? 4 hete
- HR tehetségek 2025: Varga Vilmos 1 hónapja
- 55 új munkahely jön létre 42 milliárdból Szolnokon 1 hónapja
- Hogyan teheted vonzóbbá a munkahelyedet a digitális térben? 1 hónapja
- Lying at work - How to spot it? 1 hónapja
- Munkáltatói fizetési felszólítás: milyen követelés érvényesítésére szolgálhat? 2 hónapja
- Megújul a Shell Hungary vezetősége - novembertől új HR-vezető is érkezik 2 hónapja
- Új ügyvezető igazgató a Raben Hungary élén 2 hónapja
- Eljött a HR-es varázslók ideje: jön a fekete hattyú? 3 hónapja
Egy CEO naplója - a világ egyik legnépszerűbb podcastja