kapubanner for mobile

X. Lean Fórum - Folyamatfejlesztési Konferencia 2017. Április 6-7. (KVALIKON)

Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokat

Idén is megrendezésre kerül a Kvalikon Kft. szervezésében és a HR Portál támogatásával a Lean Fórum - Folyamatfejlesztési Konferencia. Helyszín: Benczúr Hotel 1068 Budapest, Benczúr utca 35.

images

Az utóbbi időben a legtöbb vállalat számára komoly kihívást jelent megfelelő munkaerőt találni. Számos vállalat az automatizálással és a hatékonyság növelésével próbál erre a kihívásra választ adni. Vajon hogyan illeszthetők össze a vállalatoknál folyó Lean és Ipar 4.0. fejlesztések? Hogyan alakítja át a digitalizáció a szolgáltató és gyártó vállalatok életét? Hogyan érinti mindez a vezetők és munkavállalók szerepét és feladatait? Többek között ezekre a kérdésre keressük a választ a X. Lean Fórum - Folyamatfejlesztési Konferencián.

Kvalikon
A konferencián számos kiemelkedő (szolgáltató és gyártó) vállalat tapasztalatát és jó gyakorlatát lehet megismerni a Lean menedzsment alkalmazásával, és a folyamatok hatékonyságának növelésével kapcsolatban. A „Lean” szemléletben gondolkodó vállalatok tudják, hogy az emberi erőforrás nem költség, hanem a vállalat legfontosabb tőkéje, amely fejlesztésében rengeteg rejtett tartalék van és a szakképzett munkaerő szerepe a jövőben egyre jobban felértékelődik.

A konferencián találkozik egymással a Lean, HR, Minőségügyi és Informatikai szakma számos meghatározó hazai szakembere. Az eddigi gyakorlatnak megfelelően idén is 120-150 fő részvételére számítunk.
Akik előadóként osztják meg tapasztalataikat a Konferencián: GE, BOSCH, OPEL, E.ON, SANOFI, GRUNDFOS, HEREND, REMY, GENERALI, CIB BANK, K&H BANK, HEINEKEN, RR DONNELLEY, IQOR, David Hutchins.

A Konferencia programjához kapcsolódóan számos workshopon (Strategic Quality Workshop), képzésen és BEST PRACTICE Fórumon (LEGRAND, HEINEKEN) lesz lehetősége a résztvevőknek a Lean módszerek megismerésére és a tapasztalatcserére.

LEGRAND - BEST PRACTICE FÓRUM - MÁJUS 19.
HEINEKEN BEST PRACTICE FÓRUM - ÁPRILIS 21.
LEAN MENEDZSMENT TRÉNING - MÁJUS 18-19, 25-26; JÚNIUS 1-2.
STRATEGIC QUALITY WORKSHOP - Április 5.

Konferencia program >>

További információk és jelentkezés >>

www.kvalikon.hu

Ez az írás támogatott tartalom, nem a HR Portál szerkesztőségi anyaga. Az itt szereplő információk a cikk megrendelőjétől származnak.

  • 2026.09.11BCM - Üzletmenet-folytonosság menedzsment képzés Az intenzív, workshop jellegű program célja, hogy a résztvevők képessé váljanak egy ISO 22301:2019 alapú üzletmenet-folytonossági irányítási rendszer (BCMS) tervezésére, bevezetésére és fenntartására.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.11Kockázatmenedzsment képzés A kockázatmenedzsment rendszer működésének és elemeinek áttekintése az ISO 9001 szabvánnyal összhangban. A központi kockázatirányítás rendszerének áttekintése, amely egységesen összefogja és integrálja a különböző jellegű szakterületi kockázatok kezelését.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.17Vezetői képzés - Készségfejlesztés modul (A) Képzésünkkel a résztvevők vezetői tudásának és készségeinek fejlesztésére, valamint a szervezetekben használt irányítási, problémamegoldási, és hatékonyságnövelési témakörökre fókuszálunk. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.info button Részletek ticket button Jegyek