180 üzlet nyitását tervezi a H&M

A stockholmi székhelyű, hazánkban is jelen levő H&M üzleteinek száma hetven egységgel, 2062-re bővült - tudatja a Világgazdaság.

A Hennes & Mauritz (H&M) svéd ruházati áruházlánc nettó árbevétele csak 2 százalékkal, ám nettó nyeresége 24 százalékkal - 27, illetve 5,2 milliárd koronára - nőtt folyó üzleti éve május végén zárult második negyedében.

A nyereségjavulás főleg az árubeszerzési költségek csökkenésének köszönhető, míg forgalmának nem kedvezett a hideg tavasz. A H&M november végéig újabb 180 áruház nyitását tervezi 14 bezárása mellett - olvasható a Világgazdaságban.
  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek