kapubanner for mobile

A koronavírus miatt elhalasztják a Műegyetemi Állásbörzét is

Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokat

Elhalasztják a március 18-19-re tervezett Műegyetemi Állásbörzét a koronavírus miatt.

Ehalasztják a március 18-19-re tervezett Műegyetemi Állásbörzét. A szervezők a a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem vezetőségével közösen a Koronavírus-fertőzés Elleni Védekezésért Felelős Operatív Törzs tájékoztatását figyelembe véve döntöttek így - közölte az MTI.

A mintegy 150 kiállítóval több ezer hazai és külföldi állást és szakmai gyakorlati lehetőséget kínáló rendezvény évről évre több ezer látogatót vonz naponta és a kiállítók mintegy 1000 munkatársa vesz részt rajta.

A koronavírus terjedése miatt azonban jelenleg napról napra változik a helyzet, ezért a szervezők nem tehetik ki az egyetem hallgatóit, a kiállítókat és a látogatókat egy esetleges fertőzésveszélynek - közölték.

Az új időpontról a szervezők a későbbiekben adnak majd tájékoztatást.
  • 2026.06.15Stratégiai emberi erőforrás szaktanácsadó szakirányú továbbképzés A képzés valós szervezeti helyzeteken, gyakorló HR-vezetők tapasztalatán és emberközpontú stratégiai szemléleten keresztül ad azonnal alkalmazható tudást.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.06.18Mesterséges intelligencia üzleti használata - a rejtett kockázatok Az előadás célja, hogy gyakorlati, adatvédelmi és AI jogi szempontból is bemutassa a mesterséges intelligencia üzleti használatának legkritikusabb kockázatait. Kiemelt fókuszt kap, hogy milyen adatokat tilos, de legalább is nem jó ötlet AI rendszerekbe bevinni és hogyan történik mindez a valóságban, akár észrevétlenül.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.info button Részletek ticket button Jegyek