A Lidl kommunikációs vezetője a Yettelnél folytatja
A Lidltől érkezik a Yettel új kommunikációs igazgatója: Tőzsér Judit 25 éves szakmai tapasztalattal és egy évtizedet meghaladó vezetői múlttal veszi át a vállalati és CSR-kommunikáció irányítását a telekommunikációs szolgáltatónál.

A telekommunikációs vállalat közleménye szerint Tőzsér Judit közel 25 éves szakmai tapasztalattal érkezik a Yettelhez, ahol a vállalati kommunikáció, a CSR-tevékenységek és a márka reputációjának erősítése tartozik majd a felelősségi körébe. Pályafutásának meghatározó állomása volt a Lidl Magyarország, ahol 15 éven át vállalati kommunikációs cégvezetőként irányította a PR-, belső kommunikációs és CSR-területeket, valamint a nagyvállalati rendezvények szervezését.
A szakember szerint a gyorsaság és a kreativitás az FMCG-szektorban alapvetés, és ezek a készségek a telekommunikáció területén is elengedhetetlenek.
A szakember nyitottsága a változásra nemcsak a munka világában, hanem szabadidejében is megjelenik: szívesen fedez fel új helyeket és kultúrákat, legyen szó hazai tájakról vagy távoli országokról.
Tőzsér Judit a vállalati kommunikációs terület élén Dávid Sándort váltja, aki több évnyi nagyvállalati tapasztalat után saját vállalkozásának építésére összpontosít a jövőben.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
2026. március 1-jétől új országigazgató irányítja a JYSK magyarországi működését: Szűcs Tamás veszi át a pozíciót Szimeiszter Sándortól,... Teljes cikk
A Wallis Csoport alapítója és elnöke, Veres Tibor nyerte el a fődíjat az EY Az Év Üzletembere program gáláján. A nemzetközi piacokon is sikerrel... Teljes cikk
Ötödik alkalommal választotta elnökének a Felnőttképzők Szövetsége Zsuffa Ákost. Teljes cikk
- A wellbeing-paradoxon: kinek a dolga, hogy jól legyünk a munkahelyen? 3 napja
- Tudatos felkészülés a következő lépcsőfokra - tapasztalatok a HBLF X Mentor Programból 2 hete
- Új vezetők a BYD Magyarországnál 2 hete
- Új vezérigazgatót nevezett ki a CETIN International, N.V. 2 hete
- Új vezérigazgató a a Magyar Suzuki Zrt. élén 2 hete
- Élet 50 felett: már nem a karrier, hanem az én számít igazán 2 hete
- Vezetői vakfolt: ez a láthatatlan hiba szívja el a csapatok energiáját 3 hete
- Szexibb lett az író, mint a fejlesztő? A techcégek már kommunikációs szakemberekre vadásznak 3 hete
- Miért bukik el a legtöbb HR-stratégia? – 10 nemzetközi trend 2026-ra 3 hete
- Új ügyvezető kinevezésével erősít a Trans-Sped 4 hete
- Új magyarországi ügyvezető igazgató a Mondelēz International élén 4 hete
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben