Dr. Páldi Tamás, a Lilly Hungária Kft. humán erőforrás igazgatója
Dr. Páldi Tamás (47) 1986-ban szerzett általános orvosi diplomát a budapesti Semmelweis Orvostudományi Egyetemen. Ezt követően kilenc évig, három fővárosi kórházban, sportorvosi és röntgenszakorvosi munkakörben dolgozott.
Vezetése alatt a vállalat HR tevékenysége több elismerésben is részesült: 2006-ban a Lilly Hungária kft. elnyerte az Amerikai Kereskedelmi Kamara "Egészséges Munkahely" díját, 2007-ben pedig megszerezte a Hewitt "Legjobb Munkahely" kitüntető címet. Idén az Innovatív Gyógyszergyártók Egyesülete HR munkacsoportjának vezetőjévé választották.
Kedveli a sportokat, az olvasást és a zenehallgatást. Hobbija a család: nős, két gyermek apja.
- 2025.11.25Pannon HR Konferencia Budapest A Pannon HR Konferencia Budapest 2025 a humánerőforrás-szakma egyik kiemelt találkozója, ahol elismert szakértők – Tari Annamária, Molnár Attila, Gácsi Anna, Dr. Sipka Péter és Sipka Bence – osztják meg tapasztalataikat a legaktuálisabb HR-trendekről és kihívásokról. Egy nap, amely inspirációt, tudást és értékes szakmai kapcsolatokat kínál minden HR-szakember számára.
Részletek
Jegyek
- 2025.12.03Humán controlling A képzés során megtanulhatja, miként támogathatja a controlling szemlélet a HR-stratégiát. Megmutatjuk, hogyan tervezze és kontrollálja a személyi jellegű ráfordításokat, elemezze a munkaerő költségeit és megtérülését, valamint, hogyan alkalmazza a teljesítménymenedzsment és a humán tőke elemzés legfontosabb módszereit a vállalati hatékonyság növelése érdekében.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
„Az Év Felelős Foglalkoztatója 2017” pályázat nyertese a közszféra szervezetei kategóriájában a Józsefvárosi Egyesített Bölcsődék.... Teljes cikk
„Az Év Felelős Foglalkoztatója 2017” pályázat nyertese, az 51-500 főt foglalkoztató szervezetek kategóriájában, az Észak-zalai Víz- és... Teljes cikk
„Az Év Felelős Foglalkoztatója 2017” pályázat nyertese az 1-50 főt foglalkoztató szervezetek kategóriájában a Webstar Csoport Kft. Bertók... Teljes cikk
- Próbaidő: munkavállaló hosszabbítaná, munkáltató elengedné? 1 hónapja
- Csókosok, ejtőernyősök és egyéb protekciósok 2 hónapja
- Már a másodiknál jön a harmadik generációs átok? 3 hónapja
- CEO és HR vezető: Össze(f)ér vagy nem (f)ér össze: ez itt a kérdés? 4 hónapja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Zahari József, E.ON Hungária 5 hónapja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Németh Kinga, Audi Hungaria Zrt. 6 hónapja
- A szomszéd bére mindig zöldebb - izé - nagyobb! 6 hónapja
- Űrrakétát kaptak a jövőhöz – így támogatja az E.ON a gyerekek digitális fejlődését 6 hónapja
- Mitől válik valaki vezetővé? A vezetett teszi azzá? 7 hónapja
- Nem mindenki vezető, aki annak látszik...(és bizony fejétől bűzlik a hal) 8 hónapja
- Alkalmazotti LinkedIn aktivitás – fizetni vagy inkább motiválni? 8 hónapja



Mi történne, ha egy napra minden nő szabadságra menne?