Dunaferr: közel a megegyezés?
A Dunaferrnél működő szakszervezetek a keddi egyeztetések során közel kerültek a megállapodáshoz a cégvezetéssel, de a sztrájk jelenleg még tart - közölte a sztrájkbizottság elnöke kedden az MTI-vel.
A sztrájkbizottság elnöke hozzátette: a munkabeszüntetés változatlanul tart, amennyiben aláírásra kerül a megállapodás, azonnal abbahagyják.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Először rendez állásbörzét jövő szombaton a 280 milliárd forintos beruházással 2500 új munkahelyet teremtő Vulcan Shield Global (VSG)... Teljes cikk
A hévízi ötcsillag superior szálloda a Meetings Star Awards 2025/2026 Spa Meeting Hotel kategóriájának első helyezettje lett. Az elismerés egy olyan... Teljes cikk
Csökkenti a termelést az Automobile Dacia SA Romániában, a Mioveni-i gyárban, emiatt 900 dolgozótól válna meg – írta a profit.ro című hírportál. Teljes cikk
- Ki kell tenni a büdös halat - nem csak a csillámpónit - az asztalra 4 hónapja
- Feleslegesnek érezzük majd magunkat a feltétel nélküli alapjövedelemtől? 5 hónapja
- Így segíti a magyar kormány az elbocsátott dolgozókat 6 hónapja
- Így támogatja a kormány a dunai vasműből elbocsátott dolgozókat 7 hónapja
- Fizikai toborzás okosan: itt vannak a legjobb gyakorlatok 8 hónapja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Varga Zoltán, Magyar Suzuki Zrt. 8 hónapja
- Brüsszel tönkretette, a kormány megmenti? Milliárdos támogatás a Dunaferr-dolgozóknak 9 hónapja
- Ábécésorrendben, egyesével mondtak fel a Vasmű 1700 dolgozójának 9 hónapja
- Elkezdte a csoportos létszámleépítést a Dunaferr utódcége 9 hónapja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Bán Zoltán, MOL Magyarország 9 hónapja
- Közel két évtized után távozik az Eisberg ügyvezetője 11 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben