Elmarad a 350 fős leépítés a Dunaferrnél és megemelik a béreket
Mégsem lesz csoportos leépítés a Dunaferrnél, sőt, a május elsejétől 3,4 százalékos alapbérfejlesztést hajtanak végre.
Ezen felül május elsejétől 3,4 százalékos alapbérfejlesztést hajtanak végre a vállalatnál, ami alanyi jogon az összes dolgozónak jár, júliustól pedig újabb 6,8 százalékos alapbérfejlesztés jön, igaz, a második kört már nem minden dolgozó kapja majd meg. „Majd az adott területek vezetői eldöntik, ki mekkora emelést kaphat” - mondta Molnár. Júliustól a béren felüli juttatások is nőnek majd, méghozzá az átlagos éves bérfejlesztés mértékével. A juttatásokba beleszámít az egészségpénztári és az iskolakezdési támogatás is, a szakszervezeti vezető szerint átlagos mintegy 5,8 százalékos bővülésre számíthatnak a dolgozók.
HVG
- 2025.05.31Gazdasági teljesítmény mérése Napjaink controlling tevékenységének fontos része a tényadatokat szolgáltató számvitel, működését kiemelt szinten kell ismerni. A tanfolyam elvégzése után az elsajátított számviteli ismeretek segítségével a controlling által is használt mutatószámok könnyen értelmezhetőkké válnak.
Részletek
Jegyek
- 2025.06.02Projektmenedzsment képzés A projektmenedzsment elméletének és gyakorlatának megismertetése a résztvevőkkel. A projektmenedzsment módszereinek begyakorlása példákon és esettanulmányokon keresztül. A résztvevők projektvezetési képességének fejlesztése és felkészítésük projektek önálló, sikeres lebonyolítására.
Részletek
Jegyek
- 2025.06.04Lean vezetés - Lean coaching A KÉPZÉS CÉLJA: A Lean Management bevezetés támogatása. Olyan Lean szemléletű vezetők képzése, akik képesek lesznek eredményesen irányítani, támogatni a Lean menedzsment bevezetését saját szervezetüknél, és a gyakorlatban is eredményesen alkalmazzák a Lean szemléletű változáskezelési, coaching, kommunikációs, motivációs eszközöket.
Részletek
Jegyek
- 2025.06.06Pénzügyi kimutatások elemzése A képzés során a résztvevők • megismerik és elsajátítják a beszámoló elemzés eszközeit és technikáit • képessé válnak egy vállalat vagyoni, pénzügyi és jövedelmi helyzetének komplex megítélésére a nyilvánosan elérhető pénzügyi beszámolók alapján • betekintést kapnak a vállalati beszámolók megértéséhez elengedhetetlen iparági elemzés eszközrendszerébe és technikáiba.
Részletek
Jegyek
Eddig több mint 900 ezren ajánlották fel elektronikusan adójuk 1+1 százalékát, a nyilatkozatokat a május 20-i bevallási határidőig lehet megtenni -... Teljes cikk
A nyugdíj-, illetve egészségpénztári tagsággal rendelkező magánszemélyek a befizetéseik után járó adóvisszatérítésről május 20-ig, az... Teljes cikk
Az ország 110 általános iskolájában 3500 diákot mentorál mintegy 800 egyetemista a Tanítsunk Magyarországért Program keretében - közölte a... Teljes cikk
- Új vezetők a Digitális Kereskedelmi Szövetségnél 4 hónapja
- Nem kell pánikolni, de érdemes végiggondolni mi lenne, ha valaki elveszítené az állását 5 hónapja
- Ezek a problémák foglalkoztatják leginkább a középiskolásokat 5 hónapja
- Mit kéne tenni a mérnökhiány csökkentéséhez? 6 hónapja
- Nem múló divat a home office: ezért éri meg a hibrid munkavégzés 6 hónapja
- NGM: ne akadályozza a bérgarancia lehívását a Liberty! 7 hónapja
- Ilyen óradíjakkal dolgoznak a PR ügynökségek 7 hónapja
- Nyílt pályázati lehetőséggel és új különdíjjal bővül a JVSZ "Companies for the Future Award" 7 hónapja
- A MASZSZ üdvözli a miniszterelnök bérekre vonatkozó elképzelését 8 hónapja
- A kormány felszólította a Liberty-t, hogy a dunaújvárosi vasmű rendezze a bérek kifizetését 8 hónapja
- Hétfőtől péntekig az irodában - mint a "régi szép időkben"? 8 hónapja