kapubanner for mobile

Lapátra tették a hős pincért

Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokat

Elbocsátottak egy floridai pincért, miután megállított egy késsel hadonászó támadót. A férfinak azonban már számos helyen ajánlottak állást - számol be az Info Rádió.

Juan Canales akkor lépett akcióba, amikor egy késsel felfegyverzett támadó megpróbálta ellopni a Fort Lauderdale-ben lévő thai étterem egyik vendégének robogóját.

A pincér lefegyverezte a támadót, és három másik férfival együtt visszatartotta a rendőrök megérkezéséig. Az ebédidő után azonban a főnöke kirúgta, mert idegesítette a felhajtás, ami a történtek miatt alakult ki.

Miután azonban a helyi sajtó beszámolt a történtekről, Juan Canalest elárasztották állásajánlatokkal, egyebek mellett egy másik étterem és egy elektronikai cikkeket javító cég is munkát kínált neki - tudatta az Infor Rádió.
  • 2026.09.09Fókuszban a ,,hard HR” – ingyenes, kétrészes webinár A HR döntések ma már nem választhatók el a jogi, adózási, pénzügyi és bérszámfejtési szempontoktól. A Niveus adózási, jogi és payroll szakértői ingyenes, kétrészes webinár keretében, a munkavállalói életciklus mentén mutatják be a legfontosabb „hard HR” összefüggéseket, tipikus hibákat és gyakorlati megoldásokat. A program a bértranszparencia irányelv gyakorlati hatásaira is kitér.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.11Kockázatmenedzsment képzés A kockázatmenedzsment rendszer működésének és elemeinek áttekintése az ISO 9001 szabvánnyal összhangban. A központi kockázatirányítás rendszerének áttekintése, amely egységesen összefogja és integrálja a különböző jellegű szakterületi kockázatok kezelését.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.17Vezetői képzés - Készségfejlesztés modul (A) Képzésünkkel a résztvevők vezetői tudásának és készségeinek fejlesztésére, valamint a szervezetekben használt irányítási, problémamegoldási, és hatékonyságnövelési témakörökre fókuszálunk. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.info button Részletek ticket button Jegyek