Lázadás az igazgatói bónuszok ellen
Hajszálon múlott a Shell három igazgatótanácsi tagjának egymillió eurós prémiuma, a részvényesek 31,76 százaléka voksolt ugyanis a tetemes összegű bónusz kifizetése ellen - írja a Napi Online.
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Négyszáz új, magas képzettséget igénylő munkahelyet teremtve Budapesten hozza létre legnagyobb európai uniós és egyben az első térségbeli... Teljes cikk
Több lépcsőben emelkedik az alanyi adómentesség éves bevételi korlátja. A jelenlegi 18 millió forintos felső határ 2026-ban 20 millió, 2027-ben 22... Teljes cikk
Ötszáznál több munkahelyet szüntet meg Romániában a Bosch – írja az economedia.ro a vállalat közleménye alapján. Az elbocsátásokat a Bosch... Teljes cikk
- Kötelező karácsonyi bónuszt vezetne be a kormány 4 hónapja
- Akár 50 ezret is érhet, ha minden nap bejárunk dolgozni – így működik a jelenléti bónusz 4 hónapja
- Marik Gyula a Shell Hungary új igazgatósági elnöke 4 hónapja
- Új elnök a Shell Hungary igazgatóságánál 6 hónapja
- Prémium-ülőgarnitúrák az igényeidre szabva 8 hónapja
- Jutalom, bónusz, prémium - összefoglaló, amit ezekről a plusz juttatásokról tudni kell 9 hónapja
- Így érintik a leépítések az Audi Hungáriát 10 hónapja
- Mutatjuk, mely ágazatokban, milyen mértékű béremelésre lehet számítani 11 hónapja
- Egymillió eurós karácsonyi bónuszt oszt szét alkalmazottai közt egy szendvicslánc 1 éve
- Jogosult vagyok vezetői prémium kifizetésére felmondás esetén? 1 éve
- Prémium, bónusz, jutalom: melyik mit jelent pontosan? 1 éve
A tudás törvényei: a megértés kulcsa