Megjelent: 2 éve

Marketing menedzser önéletrajz minta

Nemzetközi marketing menedzser pozícióra készült az önéletrajz minta, multinacionális céghez. A hitelesség érdekében a hirdetés is szerepel a cikkben, amire válasz a letölthető önéletrajz minta, amelyet Gerlei Béla karrier-tanácsadó, a Karrier Intézet igazgatója készített.

images

A hirdetés szövege:

Nagy Nevű Állásközvetítő Cég

Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező megbízónk részére keresünk

NEMZETKÖZI MARKETING MENEDZSERT

Feladat:
* Regionális marketing munka irányítása
* Nemzetközi, költséghatékony marketing akciók megtervezése
* POI és POS stratégia kidolgozása és végrehajtatása
* Árazási stratégiák és marketingtervek kialakítása
* Termékportfólió átalakítása
* Kommunikáció a nemzetközi partnerekkel
* BTL és szponzorációs kampányok tervezése

Elvárások:

* Felsőfokú szakirányú végzettség
* Több éves, FMCG marketing területén szerzett tapasztalat
* Kiváló angol nyelvtudás.

Előny:
* Tapasztalat hirdetési és kampány ötletek kitalálásában, kreatív anyagok gyártásában, ATL és BTL területeken, ügynökségek irányításában
* Német nyelvismeret
* Nemzetközi munkatapasztalat
* HOREKA kapcsolatok

Amit kínálunk:

* Versenyképes jövedelem
* Érdekes, változatos feladatok
* Nagyvállalati munkakörnyezet

Egyéb információ:

* Munkavégzés helye: Budapest
* Munkakezdés: akár azonnal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „AB-1234” referenciaszám feltüntetésével a judit.vadasz@nagynevu.hu e-mail címre.

Önéletrajz minta letöltése

Marketing menedzser cv

  • 2021.12.13Mentorált képzési forma – Jó a munkavállalónak, jó a munkáltatónak Ha egy kollégát megkérdezünk arról, hogy miből van egyre kevesebb, akkor nagy valószínűséggel az „idő” hangzik el válaszként. Részletek Jegyek
  • 2022.01.106 azonnal hasznosítható tipp a mentális állapot megerősítéséhez HR-esként sok mindent tudunk tenni annak érdekében, hogy a mentálhigiéné eszközeit bevetve fenntartsuk az egészséges lelkiállapotot. Részletek Jegyek
Follow hrportal_hu on Twitter
További cikkek
Közszférás önéletrajz minta

Ezt az önéletrajzi sablont Jobangel álláskeresési tanácsadó, blogger készítette és egy közszférára is nyitott álláskereső önéletrajza. Úgy... Teljes cikk

Óvónő önéletrajz minta

Szépen kivitelezett, kreatív óvónői önéletrajz minta. A letölthető mintát Gerlei Béla karrier-tanácsadó, a Karrier Intézet igazgatója készítette. Teljes cikk

Marketing menedzser - funkcionális önéletrajz

Nemzetközi marketing menedzser pozícióra készült funkcionális önéletrajz minta. A letölthető CV mintát Gerlei Béla karrier-tanácsadó, a Karrier... Teljes cikk