Másfélezer dolgozójától válik meg a Yahoo
A csökkenő nyereség miatt globális munkaerejének tíz százalékát, mintegy 1500 embert rúg ki a Yahoo, számol be a BBC News.
"A most bejelentett létszámcsökkentés meg fogja erősíteni a vállalatot - közölte Jerry Yang, a Yahoo vezérigazgatója.
A leépítéssel a Yahoo megszerzi azt a fajta rugalmasságot, amely a jelenlegi piaci környezetben szükséges, s így sikerülni fog megszilárdítani pozíciónkat a jövőben - tette hozzá a vezérigazgató.
- 2025.02.28Vezetői Best Practice Fórum - Digitális transzformáció és az AGILE A Fórum célja: A Fórum célja a jó vezetői gyakorlatok és tapasztalatok megosztása, illetve a hazai vezetési kultúra fejlesztése.
Részletek
Jegyek
- 2025.03.11Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Szervező: BME
Részletek
Jegyek
- 2025.03.18Óbudai Egyetem Állásbörze A személyes találkozás az potenciális jelentkezőkkel az állásbörzén az egyik leghatékonyabban módszer, hiszen amíg egy önéletrajz csupán „vázlatos” formában nyújt a jelentkezőről képet, addig a személyes találkozás és beszélgetés által sokkal jobban bizonyíthatnak is a szakmai felkészültséggel kapcsolatban.
Részletek
Jegyek
- 2025.03.27 recruiTECH konferencia A recruiTECH elsősorban HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding specialistáknak és learning & development szakembereknek szól, akik napi szinten küzdenek a toborzási céljaikért a munkaerőpiacon, akik keresik az új megoldásokat, melyek segítségével hatékonyabbá tehetik vállalatuk tevékenységét.
Részletek
Jegyek
Bezárja romániai gyárát az amerikai Trico - írja az economica.net a Prahova megyei munkaügyi felügyelőség (AJOFM) tájékoztatása alapján. Teljes cikk
A kormány stratégiai fontosságú ágazatként kezeli a jelenleg mintegy 145 ezer embernek munkát adó élelmiszeripart, az ágazatban az elmúlt tíz... Teljes cikk
Az Auchan az áruházaiban fizikai munkakört betöltő munkatársainak bérén átlagosan közel 7 százalékot emel, így a legtöbb munkatársat... Teljes cikk
- Hogyan tudom újraszámoltatni a nyugdíjam? 5 éve
- Meneszették Jaksity Katát 6 éve
- Bejelentette a 10 százalékos létszámleépítést a Jaguar Land Rover 6 éve
- Eggyel több diplomát írt CV-jébe - távozott a Yahoo főnöke 6 éve
- Óriási létszámleépítés jön a magyar közigazgatásban 7 éve
- Kevés kis cég mer külföldi piacra lépni 7 éve
- A Jobbik adómentessé tenné a társaságok kivett nyereségét 7 éve
- Árbevételét és nyereségét is növelte 2016-ban a Lego Magyarországon 8 éve
- A Teva 500 fős leépítést tervez Gödöllőn 8 éve
- Kétezer embert bocsáthat el a Teva 8 éve
- Rosszul fut a Manpower szekere 8 éve