kapubanner for mobile

Megkezdődött a tagdíj-megállapítási és -befizetési időszak az agrárkamaránál

Megkezdődött június elsejével a gazdálkodó szervezetek, őstermelők és egyéni vállalkozók tagdíj-megállapítási és -befizetési időszaka a Nemzeti Agrárgazdasági Kamaránál (NAK), a tagdíjfizetési határidő idén július 15-e - közölte a NAK hétfőn az MTI-vel.

A közlemény szerint az árbevétel alapú tagdíjat fizető tagokat a NAK postai levélben értesíti az ezzel kapcsolatos tudnivalókról, illetve a tagdíj megállapításához használt adatokról.

Az adatok módosítására és a további, a korábbi évekből már ismert kedvezmények pótlékmentes igénybevételére a tagdíj-megállapítási időszak végéig, illetve annak megfizetéséig, július 15-ig van lehetőség - jelezték.

A kamara közölte: alapszabálya értelmében elfogadottnak minősülnek a NAK által kiszabott tagdíjak, amelyeket eddig az időpontig nem módosítanak, vagy fogadnak el.

A közlemény szerint a NAK-tagok az e-Iroda fiókjukon keresztül meghatalmazhatják könyvelőjüket vagy adószakértőjüket, hogy helyettük ő fogadja el vagy korrigálja a tagdíjat.

MTI

  • 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni. info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV április első felében

A NAV adóellenőrei többek között az alkalmazottak bejelentését is vizsgálják majd. Teljes cikk

Ezer új munkahely jön létre Miskolcon

A kínai tulajdoni hátterű Halms Hungary mintegy 80 milliárd forint értékben új autóipari alkatrészgyártó üzemet épít Miskolcon, aminek a nyomán... Teljes cikk

PDSZ: a kormány azonnal kezdjen tárgyalásokat a pedagógusok bérrendezéséről

A kormány haladéktalanul kezdjen érdemi tárgyalásokat a pedagógusokkal, dolgozzon ki valós és differenciált bérrendezési modellt - írta a... Teljes cikk