Milliárdokra lehet újra pályázni
Több mint egymilliárd forint uniós forrásra nyújthatók be ismét pályázatok a TÁMOP 2.3.3. A keretein belül.
Az AFIOE februári hírlevele egy olyan uniós lehetőségről is beszámol, amely az önkéntesség elterjesztését (TÁMOP 5.5.2) szorgalmazza egy 200 millió forint feletti keretösszegű pályázattal. Az ország nyolc megyéjét érintő felhívás többek között az önkéntes tevékenységet segítő centrumok létrehozására, programok megvalósítására, valamint az önkéntesség népszerűsítése érdekében került kiírásra. A pályázati anyagokat 2010. február 18. és április 19. között lehet benyújtani.
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
Budapesten elindult a 26,9 milliárd forintos, uniós támogatásból megvalósuló “Nő az esély” program, amelynek célja, hogy valós munkaerőpiaci... Teljes cikk
A jelölés határideje november 30. Teljes cikk
A Fiatal Vállalkozók Országos Szövetsége idén is elindította az “Év fiatal vállalkozója” díj pályázatát, amelynek célja, hogy elismerje... Teljes cikk
- Ismét keresik az Év Fiatal Vállalkozóját 3 hónapja
- Túl sokan akartak biztonságosabb munkahelyet – ezért emelni kellett a pályázati keretet 3 hónapja
- Hankó Balázs: 340 milliárd forint áll rendelkezésre vállalati innovációs pályázatokra 3 hónapja
- Keresik a leginkább gondoskodó munkahelyeket - indul a verseny! 4 hónapja
- Kétmilliárd forintos támogatási program indul kis- és középvállalkozásoknak 4 hónapja
- Idén is keresik az Év Női Logisztikusát 4 hónapja
- Így tegyük boldogabbá Magyarországot 4 hónapja
- Ismét díjazza a kiemelkedő hazai üzletembereket az EY 4 hónapja
- Már minden régióban pályázhatnak a hazai kkv-k munkavédelmi eszközök beszerzésére 4 hónapja
- Így segítik az egyetemisták karrierépítését 5 hónapja
- Rekordérdeklődés a munkahelyi bölcsődék iránt – több száz új férőhely jöhet létre 5 hónapja
A tudás törvényei: a megértés kulcsa