- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Az online kaszinóipar évek óta folyamatosan növekszik, és a távmunka-lehetőségek elterjedésével az online kaszinóvállalkozások számára most... Teljes cikk
A munkakeresésben a tökéletes önéletrajz elkészítése alapvető lépés mindazok számára, akik új munkalehetőséget keresnek, vagy akik... Teljes cikk
Budapest, 2018. szeptember 3. - A Monster Magyarország Kft. tulajdonosa, a finnországi székhelyű Alma Career Oy üzleti és stratégiai okokból a magyar... Teljes cikk
- Ittasan dolgozó buszsofőr ellen mondták ki az ítéletet 2 éve
- Vizsgálatot indított a Volánbusz a száguldás közben telefonozó sofőr ügyében 2 éve
- Kiderült, mikor állnak munkába a Fülöp-szigetekről érkezett buszsofőrök 2 éve
- A szállodai szobájából hurcoltak a hadseregbe egy buszsofőrt Kárpátalján 2 éve
- Ázsiából kölcsönzött sofőrök vezetik majd a buszokat Budapesten 2 éve
- Mindenáron megvédi buszvezetőit a Volánbusz, ígérik 2 éve
- Egymilliós ajánlattal toboroz buszsofőröket a BKV 2 éve
- Egyre súlyosabb a munkaerőhiány, a Fülöp-szigetekről toboroznak buszvezetőket Magyarországra 2 éve
- Ősztől B kategóriás jogosítvánnyal is megszerezhető a buszvezetői képesítés 2 éve
- Angliában dolgozik buszsofőrként a volt magyar marketingvezető, nem bánta meg 3 éve
- 500 ezres belső bónusszal próbál buszvezetőket toborozni a BKV 3 éve
Egy CEO naplója - a világ egyik legnépszerűbb podcastja