Munkajogi képzés HR szakembereknek
A CompLex Kiadó hiánypótló munkajogi képzést szervez elsődlegesen HR és munkaügyi szakembereknek. A képzés 2 napja alatt igyekszünk mélyreható ismereteket nyújtani a Munka Törvénykönyvének alkalmazásához. Előadóink az egyes részterületek elismert szakértői.
Időpont: 2010. április 15-16.
Helyszín: CompLex Kiadó előadóterme
1117 Budapest, Prielle Kornélia u. 21-35.
Előadók és témák:
- Előadó: dr. Bodnár Lilla, ügyvéd, a CEU HR képzésének oktatója
Témák:
- Előadó: dr. Fodor T. Gábor, ügyvéd, a Munkajog nagy kézikönyvének társszerzője
Téma: A munkaidő
- Előadó: dr. Takács Gábor, munkajogász
Témák:
- Előadó: dr. Kulisity Mária, bíró, Fővárosi Munkaügyi Bíróság
Téma: A munkaviszony megszüntetése - 1. rész
- Előadó: dr. Kulisity Mária, bíró, Fővárosi Munkaügyi Bíróság
Téma: A munkaviszony megszüntetése - 2. rész
- Előadó: dr. Kártyás Gábor, Szociális és Munkaügyi Minisztérium, Jogi Főosztály és dr. Takács Gábor, munkajogász
Témák:
- Előadó: dr. Kártyás Gábor, Szociális és Munkaügyi Minisztérium, Jogi Főosztály
Témák:
Bővebb információ és jelentkezés a CompLex Kiadó honlapján.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A munkáltatói gondoskodás új szintre lépett: ma már nemcsak juttatásokat adunk, hanem valódi jólléti élményt – mérhető üzleti eredményekkel. Teljes cikk
Köllner Zsófia, a Linguina alapítója és a Business Fest HR Hacks színpadi előadója arról beszél, hogyan lehet a céges nyelvtanulást... Teljes cikk
A bér- és humánügyviteli szolgáltatások terén piacvezető szerepet betöltő NEXON 2025. június 1-től telefonos ügyfélszolgálati rendszerét... Teljes cikk
- 10+1 dolog, amiről tudnia kell, ha kft.-t alapít Magyarországon 2 hete
- Ezért nehéz a kkv-nak jó könyvelőt találni 2 hete
- Elbukott a munkajogi népszavazás Olaszországban 3 hete
- Az álláskeresők szerint képzési hiány van, nem pedig készséghiány 3 hete
- Coach képzések: ezek az akkreditált üzleti coach képzők 1 hónapja
- Elmehetek-e munkaidőben orvosi vizsgálatra? 1 hónapja
- Végzett az első, duális képzésű vegyésztechnikus évfolyam Kazincbarcikán 1 hónapja
- Az UNIQA csatlakozik a Magyar Biztosítási Tanácsadók Szövetségének (MBTSZ) felsőfokú képzési programjához 1 hónapja
- Cselekvőképtelen a munkavállaló? Ezt mindenképp tudni kell 1 hónapja
- A 3-22 éves népességből iskolarendszerű képzésben részt vevők aránya - grafikon 2 hónapja
- Saját képzési központot indított útjára a Ganz 2 hónapja