Többeket levált a TV2
Új kereskedelmi igazgató szerződik a TV2-höz, ahol egy sor középvezetőtől is megválnak.
Távozik a bevételgazdálkodási osztályvezető, az üzleti elemzés csoportvezető, és a digitális média kereskedelmi csoportvezető is a cégtől, valamint a vállalati marketing és kommunikációs csoportvezető távozása. A vállalati kommunikációs csoport pedig megszűnik, a munkát részben a marketingkommunikációs terület, részben a kereskedelmi igazgatóság látja el a jövőben.
Február elejétől Rényi Ádám személyében új marketing- és kommunikációs igazgató, Yvonne Dederick személyében új gazdasági igazgató érkezett a TV2-höz. Rényi korábban ugyancsak az RTL Klubnál dolgozott, sajtókapcsolati pályafutását azonban a TV2-nél kezdte.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Rossmann Magyarország felsővezetői csapatának bővítésével új lendületet kap a vállalat stratégiai fejlődése: Szimeiszter Éva beszerzési... Teljes cikk
Új elnököt választott a Magyar Elektrotechnikai Egyesület (MEE), az idén 125 éves MEE élére a 3 induló jelölt közül Molnár Ferencet... Teljes cikk
Peter Ahnesorg Raffaella Claudia Bondit váltja a vállalatnál. Teljes cikk
- Új szakmákkal bővülhet a Szakmajegyzék 4 hónapja
- Vezetőváltás a csomagküldő szolgáltató élén 5 hónapja
- Futárnak állt a magyar olimpiai bajnok 5 hónapja
- Új HR vezető a MediaMarkt Magyarországnál 5 hónapja
- Új vezérigazgató a Forbes élén 6 hónapja
- Felsővezetők toplistája: őket követik a legtöbben 7 hónapja
- Így juthat stratégiai szintre a HR: interjú Kovács Krisztinával, a Chemaxon operatív vezetőjével 7 hónapja
- Új vezető a Schneider Electric MG Zala gyárának élén 8 hónapja
- Így alakítsuk ki az ember és a technológia optimális együttműködését 9 hónapja
- Komoly veszélyt jelenthet a cégre nézve, ha átgondolatlanul használja az AI-t 11 hónapja
- Miért ne vess el csípőből egyetlen közösségi platformot sem? 1 éve