Tréning-sorozat a munkahelyi harmóniáért

A dolgozóikkal és környezetükkel harmóniában lévő szervezetek kialakítását segíti a Polaris Management által indított tréning-sorozat, amely vállalati vezetőkkel ismerteti meg a CSR gyakorlati megvalósítását.

A vállalati felelősségvállalás (CSR) egyre ismertebb fogalom a magyar vállalati szférában. A legfrissebb kutatási eredmények szerint a fogyasztók több mint 70 százaléka is fontosnak tartja a vállalatok társadalmi felelősségvállalását Magyarországon, ugyanakkor annak gyakorlati vonatkozásait még kevésbé ismerjük.

Ezt felismerve, a Polaris Management Kft. hazánkban először indít olyan átfogó tréning-sorozatot vállalatok számára, amelynek célja a téma mindennapokba való beépítése.

Kárpáti Tímea, a Polaris Management Kft. vezetője elmondta, hogy a tréning-sorozattal az egészséges és érzelmileg intelligens szervezetek kialakításához szeretnének segítséget nyújtani. Hisznek abban, hogy egy ilyen szervezetben a munkáltató számára fontos szempont, hogy az alkalmazottak hogyan érzik magukat a munkahelyen, és maga a munkahely mit tesz a társadalmi igazságosság és esélyegyenlőség érdekében. Az egészséges szervezetek harmóniában vannak saját dolgozóikkal és környezetükkel egyaránt.

A kétnapos, 4 modulból álló tréning-sorozat első része a személyes felelősséggel és annak készségeivel foglalkozik annak tudatában, hogy csak akkor várható el a másokra való figyelem, ha önmagunkra is képesek vagyunk figyelni. A második rész a társadalmi felelősségről szól, összekapcsolva az egészséges szervezetet a környezetével.

A tréning olyan témákat érint, mint az énkép és az érzelmi intelligencia, a kiégés (burn-out), az esélyegyenlőség és a tipikus munkáltatói hibák, az alternatív munkáltatói modellek, a női asszertivitás és a zöld munkahely megteremtése.

A tréning-sorozat elsősorban kommunikációs vezetőknek, vezetői csoportoknak, illetve projektcsapatoknak, valamint olyan munkahelyi csoportoknak szól, amelyek a személyes és társadalmi fejlődés kérdését elsősorban a szakmai közegükön keresztül szeretnék megélni.


  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
900 dolgozótól válna meg a Dacia

Csökkenti a termelést az Automobile Dacia SA Romániában, a Mioveni-i gyárban, emiatt 900 dolgozótól válna meg – írta a profit.ro című hírportál. Teljes cikk

A munkaerő-képzés felé bővíti portfólióját a Prohuman

A Prohuman Csoport két magyarországi és egy erdélyi oktatási vállalat felvásárlásával új oktatási és kompetenciafejlesztési üzletágat hoz... Teljes cikk

Szegedi BYD-gyár: külön határátkelési sávot kapnak a külföldről járó dolgozók

Januárban elindult a próbagyártás a szegedi BYD-gyárban – közölte Botka László polgármester. A gyárban már mintegy 960 fő dolgozik, és a... Teljes cikk