Új marketing és árképzési menedzser a Lufthansánál
Ez év április 1-jétől új szakember irányítja a Lufthansa budapesti regionális irodájából a közép-európai régió 15 országának marketing és árképzési feladatait. A cseh Bořivoj Trejbal Tamás László helyét veszi át a német légitársaság regionális irodájában.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Új vezetői struktúrával folytatja működését a BYD Magyarország; a vállalat regionális országigazgatói pozícióját Jeremy Wang veszi át, míg a... Teljes cikk
A CETIN International, N.V. („CETIN International”) ma bejelentette, hogy 2026. május 1-jétől prágai székhellyel Jason King, a Yettel Bulgaria... Teljes cikk
Március 1-től Fumito Szakai a Magyar Suzuki Zrt. vezérigazgatója - közölte a társaság szerdán az MTI-vel. Teljes cikk
- MI és az AI: a munka nem vész el csak átalakul? A magyarok egyelőre csak katasztrófaturisták? 2 hónapja
- Elhunyt Tarr Béla – egy rendkívüli alkotói pálya véget ért 2 hónapja
- Cafeteria 2026 2 hónapja
- Cafeteria kisokos 2026 3 hónapja
- Miért az SMS a leghatékonyabb kommunikációs megoldás? 3 hónapja
- HR kiégés: így teszi tönkre magát és a szervezetet is a HR-es 3 hónapja
- HR tehetségek 2025: Krigel Tamás 4 hónapja
- A vezetés nem jutalom, hanem szakma: a mikromenedzsment nem HIBA, hanem HIÁNY 4 hónapja
- Ekkora minimálbér-emelést lát reálisnak a VOSZ főtitkára 4 hónapja
- Próbaidő: munkavállaló hosszabbítaná, munkáltató elengedné? 5 hónapja
- Hihetetlen, mennyit keresnek a marketingesek Magyarországon - az EU top 3-ban a fizetések 5 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben