A legjobb angol alkalmi munka
Angliában április végéig az egyik legjobban fizető alkalmi munka Vilmos herceg és menyasszonya, Kate Middleton hasonmásaként különféle rendezvényeken feltűnni. Egy 3 órás produkcióért 500 fontot (150 ezer forint) lehet kasszírozni.
A hasonlóság pénzt és sok szereplést jelent. A „Vilmos hercegek” három órányi pózolásért, amelyben csók is szerepel, 500 font (körülbelül 150 ezer forint) honoráriumot kapnak az ügynökségtől. Nem rossz órabér...
2011. február 2.
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.21Fókuszban a Hard HR A workshop során a NIVEUS | PAYROLL és a NIVEUS | LEGAL szakértői a munkavállalói életciklus mentén haladva tekintik át a legfontosabb foglalkoztatási helyzeteket, a belépéstől kezdve a foglalkoztatás különböző szakaszain át egészen a kilépésig. Minden egyes ponton kiemelik azokat a kritikus jogi, adózási és bérszámfejtési kérdéseket, amelyek közvetlenül hatnak a HR döntéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Pályázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Az online kaszinóipar évek óta folyamatosan növekszik, és a távmunka-lehetőségek elterjedésével az online kaszinóvállalkozások számára most... Teljes cikk
A munkakeresésben a tökéletes önéletrajz elkészítése alapvető lépés mindazok számára, akik új munkalehetőséget keresnek, vagy akik... Teljes cikk
Budapest, 2018. szeptember 3. - A Monster Magyarország Kft. tulajdonosa, a finnországi székhelyű Alma Career Oy üzleti és stratégiai okokból a magyar... Teljes cikk
- Miért fáradtabbak a nők 35 felett? A válasz nem az alváshiány 5 napja
- Ezek a tényezők riasztják el a munkakeresőket az álláshirdetésektől 6 napja
- A mesterséges intelligencia szerepe a teljesítményalapú bérezésben 1 hete
- Eddig ennyien adták be az szja-bevallásukat 1 hete
- Visszatérhetnek a külföldön dolgozó magyarok? 1 hete
- Így emelkednek a fizetések a Lidl-nél 1 hete
- Mekkora hitelre elég az átlag és a mediánfizetés jelenleg? 1 hete
- Miért maradnak a munkavállalók a Tescónál? Interjú Túróczi Norbert HR igazgatóval 2 hete
- Homokra épült reformok és a lobbitevékenység csapdája – munkajog 2026 2 hete
- 725 ezer forint az átlagbér – de a valóság ennél árnyaltabb 2 hete
- Optimistábbak a magyar cégek, mégsem jön a béremelés 2 hete

Amikor a HR ég ki: miért hagyják el a szakemberek a pályát?