Két hét alatt kétszer több SZÉP-kártya
Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokatAz utóbbi két hétben megduplázódott a SZÉP-kártyával rendelkező munkavállalók száma, így már 250 ezren használhatják az új cafeteriaeszközt - írja a Világgazdaság csütörtöki száma. A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) arról tájékoztatta a lapot, hogy a február 27-i állapot szerint a kibocsátó bankok már több mint 9 ezer munkáltatóval, összesen 11 ezernél is több elfogadóhellyel kötöttek szerződést.
2012. március 1.
- 2026.09.09Fókuszban a ,,hard HR” – ingyenes, kétrészes webinár A HR döntések ma már nem választhatók el a jogi, adózási, pénzügyi és bérszámfejtési szempontoktól. A Niveus adózási, jogi és payroll szakértői ingyenes, kétrészes webinár keretében, a munkavállalói életciklus mentén mutatják be a legfontosabb „hard HR” összefüggéseket, tipikus hibákat és gyakorlati megoldásokat. A program a bértranszparencia irányelv gyakorlati hatásaira is kitér.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.11Kockázatmenedzsment képzés A kockázatmenedzsment rendszer működésének és elemeinek áttekintése az ISO 9001 szabvánnyal összhangban. A központi kockázatirányítás rendszerének áttekintése, amely egységesen összefogja és integrálja a különböző jellegű szakterületi kockázatok kezelését.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.17Vezetői képzés - Készségfejlesztés modul (A) Képzésünkkel a résztvevők vezetői tudásának és készségeinek fejlesztésére, valamint a szervezetekben használt irányítási, problémamegoldási, és hatékonyságnövelési témakörökre fókuszálunk.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Ne maradjon le a tréningpiac legjobb napjáról! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
