Munkaügyi felügyelők előzetes letartóztatásban
Hivatali visszaélés és vesztegetés gyanújával előzetes letartóztatásba helyezte a Hajdú-Bihar Megyei Munkaügyi Központ három munkatársát a Nemzeti Nyomozó Iroda. A munkaügyi felügyelőket kedden állították elő Debrecenben - tudta meg a Magyar Nemzet.
hírTV/Magyar Nemzet
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a... Teljes cikk
A szakértő szerint sokkal méltányosabb lenne, ha az álláskeresési járadék igénybevételére vonatkozó időkorlát miatt a nyes-t is azon ellátások... Teljes cikk
A Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program Plusz keretében megvalósításra kerülő projekt második szakaszban március 16-ától további... Teljes cikk
- Eladta a rájuk bízott raklapokat két kamionsofőr, vesztegetés miatt kell felelniük 10 hónapja
- Döntött a bíróság: Jogilag mindegy, hogy a tanár tiltakozik vagy részegen otthon marad – kirúgható 10 hónapja
- Ezeket a munkajogi hibákat nem engedheted meg magadnak! 11 hónapja
- 14 milliós kártérítést kapott a dolgozó, akit Darth Vaderhez hasonlítottak a munkahelyén 11 hónapja
- 75 ember indult el úgy reggel munkába, hogy már soha nem tért haza 11 hónapja
- NAV-újdonság a munkáltatóknak: 20 nyomtatványt vált majd ki az új rendszer 12 hónapja
- Miért bukik meg a hagyományos HR a munkahelyi panaszok kezelésében? 12 hónapja
- Súlyos hiányosságokkal küzd a munkabiztonság Magyarországon? 12 hónapja
- Mennyi időn belül kell megkapnom a munkaügyi papírjaimat? 1 éve
- Egyedülálló munkaügyi reform: csökkentenék a heti 40 órás munkaidőt a spanyolok 1 éve
- Pénzért, a vakcina beadása nélkül igazolta a koronavírus elleni védőoltás felvételét egy háziorvos 1 éve
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben