- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Bővíti munkavállalói létszámát a közelmúltban megvásárolt makói gyáregységében a fenntartható alumíniumcsomagolásokat világszerte gyártó... Teljes cikk
Az új vezérigazgató érkezése után újabb költségcsökkentési hullám indul a Disney-nél: akár ezer dolgozótól is megválhat a médiavállalat,... Teljes cikk
A múlt héten már komoly fennakadásokat okozó sztrájkok után hétfőn és kedden is folytatódik a munkabeszüntetés a Lufthansa-csoportnál: ezúttal a... Teljes cikk
- Amikor a rutin veszélyessé válik: bor helyett fertőtlenítőszert öntött a pultos 3 hónapja
- A munkabalesetek árnyoldala: Amikor a mulasztás már bűncselekmény 4 hónapja
- Sokkoló adat: a halálos munkabalesetek negyede nem is munkahelyen történik 5 hónapja
- Még vizsgálják a Bakonyi Erőműben történt baleset körülményeit 6 hónapja
- Súlyos üzemi baleset történt az ajkai erőműben 6 hónapja
- Munkahelyi balesetek jogi kezelése a HR szemszögéből 6 hónapja
- Három embert ítéltek el egy vasúti munkás halála miatt 11 hónapja
- Figyelmetlen munkavégzés okozott maradandó sérülést Kaposváron 11 hónapja
- Halálos munkabaleset a Dunánál, vádat emeltek a műszaki vezető ellen 12 hónapja
- 75 ember indult el úgy reggel munkába, hogy már soha nem tért haza 13 hónapja
- Súlyos hiányosságokkal küzd a munkabiztonság Magyarországon? 1 éve


Amikor a HR ég ki: miért hagyják el a szakemberek a pályát?