Új szakemberrel erősít a neo
A tavaly év végén érkezett Ács Mihály után, januárban ismét szövegíró csatlakozott a neóhoz Szalánszki Edit személyében.
A bővülést a digitális ügynökségben a kreatív-koncepcionálási és tartalomfejlesztési projektek megnövekedett száma indokolja.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Rossmann Magyarország felsővezetői csapatának bővítésével új lendületet kap a vállalat stratégiai fejlődése: Szimeiszter Éva beszerzési... Teljes cikk
Új elnököt választott a Magyar Elektrotechnikai Egyesület (MEE), az idén 125 éves MEE élére a 3 induló jelölt közül Molnár Ferencet... Teljes cikk
Peter Ahnesorg Raffaella Claudia Bondit váltja a vállalatnál. Teljes cikk
- Keressük a jövő vezetőit - elindult a nevezés 2 éve
- Távozik az MVM elnök-vezérigazgatója 2 éve
- Női karrierút HR igazgatóként 3 éve
- Karrierváltó HR-esek, cégen belül és azon túl 6 éve
- Hogyan találtam szövegíró feladatot a gyorsan és könnyen? 6 éve
- Visszavonul a profi sporttól, de megvannak az új tervei Miklós Edit sízőnek 7 éve
- Schonerné Emődi Edit, a Freudenberg Tömítés Ipari Kft. HR-menedzsere 8 éve
- 300 méternél távolabb dolgozik egy metrókijárattól? 8 éve
- Online ifjúsági adattárat indít a Mobilitás 18 éve
- A romák foglalkoztatása lesz a legnehezebb 18 éve
- Mol-vezér az Év menedzsere 18 éve