Jótékonykodjunk karácsonyi pulcsiban a karácsony előtti utolsó munkanapon
A Gyermekgyógyítók ismét meghirdette Csúnya Karácsonyi Pulcsis jótékonysági kampányát.
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Az OTP Nyugdíjpénztár - tagjai bevonásával - együttműködésre lép az Önkéntes Központ Alapítvánnyal, amelynek missziója az idősek jóllétének... Teljes cikk
Egyre több munkáltató keresi azokat a megoldásokat, amelyek egyszerre támogatják a dolgozók jóllétét és a közösségi felelősségvállalást. A... Teljes cikk
A magyar irodalmi élet új tehetségeinek bemutatkozását segíti a Libri Talent program, amely idén újra, immár másodszor várja a pályázókat. A... Teljes cikk
- Így tehetsz a munkavállalókért és egy jó ügyért egyszerre 2 éve
- Minden ünnepek előtti és közötti munkanapon várják a véradókat 2 éve
- Kórháznak ajándékozott EKG készülékeket a Hankook 4 éve
- Nagy értékű felajánlással segítik a Máltai Szeretetszolgálat és az Országos Mentőszolgálat munkáját 5 éve
- Donald Trump harmadik negyedévi fizetését eladományozta 6 éve
- 500 óvodás évkezdését támogatja az E.ON 6 éve
- Önkéntesprogramot indított a Tesco 6 éve
- Így segítik a nyugdíjas artistákat 7 éve
- Gyaloglással gyűjt pénzt húsz programozó fogyatékos fiataloknak 8 éve
- Az IKEA alapítója a fejletlen Észak-Svédországra hagyta vagyona felét 8 éve
- Elárverezik a sztárok által a Golden-Globe-díjátadón viselt ruhákat a Lejárt az idő! mozgalom segítésére 8 éve
Egy CEO naplója - a világ egyik legnépszerűbb podcastja