Ennyit keres a milliárdos Jászai Gellért és Mészáros Lőrinc cégvezetői
Mészáros Beatrix tavaly 35 millió forintot keresett az Opus Globalnál, míg Dzsubák Attila Zsolt vezérigazgató 42 milliót.
Tavaly még nem kellett hivatalosan publikálni, mennyit keres egy-egy vállalat legfelsőbb vezetése, egy 2019 júliusi törvény szerint azonban a BÉT-en jegyzett cégeknek már kötelezően be kell számolni erről is – tételesen, név szerint - írja a Forbes.hu.
A lap most Mészáros Lőrinc cégbirodalmának egyik ékkövét, az Opus Globalt és Jászai Gellért 4iG-jét vette górcső alá.
Mészáros Lőrinc lánya, Mészáros Beatrix tavaly 35 millió forintot kapott az Opus Global igazgatóságának elnökeként. Dzsubák Attila Zsolt vezérigazgató 42,4 millió forintot, Ódorné Angyal Zsuzsanna operatív vezérigazgató-helyettes 41 milliót, Dr. Csapó András stratégiai vezérigazgató-helyettes pedig 20,8 millió forintot keres a közzétett adatok szerint.
Jászai Gellért, az egyik leggazdagabb magyar milliárdos, a 4iG elnök-vezérigazgatójának összes javadalmazása 41,2 forint volt a tavalyi üzleti évben. Ugyanennél a vállalatnál Linczényi Aladin Ádám igazgatósági tag és holdingstratégiáért felelős vezérigazgató-helyettes 101,6 millió forintot, Fekete Péter Krisztián igazgatósági tag és akvizícióért felelős igazgató-helyettes 72,6 millió forintot, Farkas Péter műszaki vezérigazgató-helyettes 46,7 millió forintot, Radó Gábor kereskedelmi vezérigazgató-helyettes pedig 43,7 millió forintot keres.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Először rendez állásbörzét jövő szombaton a 280 milliárd forintos beruházással 2500 új munkahelyet teremtő Vulcan Shield Global (VSG)... Teljes cikk
A hévízi ötcsillag superior szálloda a Meetings Star Awards 2025/2026 Spa Meeting Hotel kategóriájának első helyezettje lett. Az elismerés egy olyan... Teljes cikk
Csökkenti a termelést az Automobile Dacia SA Romániában, a Mioveni-i gyárban, emiatt 900 dolgozótól válna meg – írta a profit.ro című hírportál. Teljes cikk
- "Tarthatatlan a helyzet" – azonnali béremelést követelnek a kulturális dolgozók 1 hete
- Fordulat a magyar munkaerőpiacon: lezárult a „Budapest-centrikus” korszak 2 hete
- Ekkora béremelést kap idén a spanyol király 2 hete
- Új vezérigazgatót nevezett ki a CETIN International, N.V. 2 hete
- Határidők, adatok, szankciók – a cégek legnagyobb félelmei a bértranszparenciában 2 hete
- Elszámolhatták a pedagógusbéreket, a PDSZ szerint több pénz járna a tanároknak 3 hete
- Létrejött a bérmegállapodás a Magyar Postánál - Ennyivel nőnek a bérek 4 hete
- Miért lett sokkal nehezebb állást találni és miért kellenek a vendégmunkások? 1 hónapja
- Elsősorban magyar munkaerőre építünk – így látja a kölcsönzői piacot a Pensum vezetője 1 hónapja
- Ekkora béremelést terveznek 2026-ra a magyar munkaadók 1 hónapja
- Vezetőváltás a Rába Nyrt.-ben 1 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben