Folytatódik a taxisok demonstrációja kedden is
Egy-egy sávon, lassan halad a forgalom a fővárosi József Attila utca, Andrássy út és Bajcsy-Zsilinszky út kereszteződésében kedden reggel a taxisok demonstrációja miatt - jelentette a helyszínről az MTI tudósítója.
A rendőrség gondoskodik a forgalom tereléséről és irányításáról az Uber közösségi személyszállító szolgáltatás ellen tiltakozó taxisok budapesti demonstrációja által érintett belvárosi területeken.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) kedd reggel közölte a rendőrség honlapján, hogy a Bajcsy-Zsilinszky út, József Attila út és Andrássy út kereszteződésénél forgalomsegítéssel biztosítja a közlekedés folyamatosságát.
A kereszteződésnél taxik egy-egy forgalmi sávot szabadon hagyva akadályozzák a forgalmat- olvasható a police.hu oldalon.
A taxisok hétfő reggel óta akadályozzák a forgalmat, az Uber ellen tiltakozva. Demonstrációjukat nem jelentették be előre.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A tanári béremelés hatására rekordokat dönt a pedagógusképzésre való jelentkezés, és az iskolaigazgatókhoz is soha nem látott számú... Teljes cikk
A pénteken életbe lépett adótörvény-módosítások értelmében az automatikus pótlékmentes részletfizetés összeghatára megduplázódott, így már... Teljes cikk
A Pedagógusok Szakszervezete (PSZ) tiltakozik a kormány azon terve ellen, hogy a pedagógusok teljesítményértékelés alapján járó havi 20–60 ezer... Teljes cikk
- Így néz ki a munkahelyek jövője 2025-ben: kikre lesz a legkevésbé és leginkább szükség? 5 hónapja
- Elköltötte a cége pénzét, majd kitalált egy bűncselekményt az alkalmazott 5 hónapja
- Ismeretlenek megszerezték az összes rendőr nevét és elérhetőségét 10 hónapja
- Több százezres jutalmat is kaphatnak az Uber új sofőrjei 10 hónapja
- A legkeresettebb IT szakmák a jövőben: itt a lista 11 hónapja
- Ezeknél a nemzetközi nagyvállalatoknál a leghosszabb az állásinterjú folyamata 12 hónapja
- Informatika magántanár 12 hónapja
- Fizika magántanár 12 hónapja
- Értékesítési tanácsadó 12 hónapja
- Előkészítő mérnök 12 hónapja
- Service Desk munkatárs 12 hónapja