Human Score - IBS HR műhely
Sok cégnél ért el a HR megfelelő súlyt, de vannak olyan szervezetek, ahol messze nem tanácsadóként, vagy stratégiai partnerként tekintenek a HR-re. HR műhelyünkön HR-es és felsővezetők, valamint a felsőoktatás képviselői osztják meg tapasztalatikat arról, hogyan lehet megfelelő módon elfogadtatni a HR szerepét, mik azok a módszerek, vagy épp aktivitások, melyeket a felső, vagy funkcionális vezetők elvárnak, és ezeknek hogyan lehet megfelelni.
A rendezvény célja: HR vezetőkkel folytatott kerekasztal beszélgetés a HR szervezeten belül betöltött szerepéről, súlyáról, illetve arról, hogyan tud hozzájárulni a HR a stratégiai, vagy funkcionális célok eléréséhez. Ehhez milyen pozícióban kell lennie, és mik azok a módszerek, melyek segítenek a megfelelő pozicionálásban?
Helyszín: International Business School Tanácsterme (1021 Budapest, Tárogató út 2-4. I.115)
Formája: kötetlen kerekasztal beszélgetés 3 fő vendég vitaindítóval.
Meghívott előadók:
Dr. Vass Kornélia Citi Bank HR igazgató
Dr. Vecsenyi János a Budapest Bank korábbi fejlesztési vezetője, jelenleg egyetemi tanár a Corvinus Egyetemen
Dr. Tardos Katalin IBS HR tanszék vezetője
Moderátor: Strbik Ferenc
A HR lehetséges pozíciója a szervezetben

- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A bér- és humánügyviteli szolgáltatások terén piacvezető szerepet betöltő NEXON 2025. június 1-től telefonos ügyfélszolgálati rendszerét... Teljes cikk
Az „Egy nap a site-on” programmal formálja munkavállalói szemléletét a B+N. Teljes cikk
A vállalati kultúra ma már jóval többet jelent egy jól hangzó missziónál vagy esztétikus irodai környezetnél. A munkavállalók... Teljes cikk
- "A párbeszéd hidjait építeni" - erről szólt XIV. Leó pápa első beszéde 1 hónapja
- 5 inspiráló vezetői útmutatás Ferenc pápától, amit érdemes megfogadni 2 hónapja
- Mentőöv a szakemberhiányban: fókuszban az atipikus foglalkoztatás 2 hónapja
- Felmérés: A DEI programok csökkentése hatással van a nők munkahelyi viselkedésére és karrierterveire 2 hónapja
- Vezetőváltás az N7 Holding élén 2 hónapja
- Nem az a fontos, hogy ki mit végzett, hanem hogy mihez ért - milyen a készségalapú HR-stratégia? 3 hónapja
- Mi a különbség az osztrák és a magyar cégek HR struktúrái között? 4 hónapja
- Női szempontok férfiszemmel 4 hónapja
- Itt lehet majd gyermekvédelmi specialistának tanulni 4 hónapja
- Kell-e nekünk a DEI? 5 hónapja
- Top 5 munkát érintő trend 2025-ből 5 hónapja