Írország: közlekedési káosz a légiirányítók miatt
A Ryanair légitársaság keddi bejelentése szerint 48 írországi járatát kényszerül törölni szerdán - ez 6 ezer utast érint - miután a három fő írországi repülőtér átmenetileg nem fogad gépeket az ír repülési hatóság (IAA) és a szakszervezetek vitája miatt.
Az Impact szakszervezet erre kötelező szakszervezeti gyűlések szervezésével válaszolt. A gyűlések miatt Dublin és Shannon repülőtere 14 és 18 óra között, Cork légikikötője pedig 16 és 18 óra között lesz zárva.
Az ír Aer Lingus légitársaság egyelőre nem közölte, hogy hány járatát érinti a repülőterek zárva tartása.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A Magyar Nemzeti Bank új vezetése úgy döntött, bezárja a jegybank Balatonakarattyán lévő Oktatási- és Konferenciaközpontját, ez 60 ember... Teljes cikk
Félidejéhez érkezett BAT Pécsi Dohánygyár Kft. (BAT PD) új gyártócsarnokának hatvanmilliárd forintos beruházásban zajló építése, amellyel a... Teljes cikk
A debreceni déli ipari övezetben elkészült a kis-és középvállalkozások parkja (kkv-park) első üteme, amelyet kétmilliárd forint kormányzati... Teljes cikk
- Nem kell pánikolni, de érdemes végiggondolni mi lenne, ha valaki elveszítené az állását 6 hónapja
- Mekkora béremelés várható a cégeknél jövőre? 7 hónapja
- Munkáshitel: figyelni kell a szülőknek, hogy ne ez miatt hagyják abba tanulmányaikat a fiatalok 8 hónapja
- Egynapos munkabeszüntetés miatt törli járatai többségét ez a légitársaság 10 hónapja
- Ősszel nagy bajok lesznek, ha nem történik változás 11 hónapja
- A Wizz Air fenntarthatósági nagyköveteket toboroz 12 hónapja
- Egy héten belül két postás vesztette életét munkavégzés közben 12 hónapja
- Európai uniós minimálbér: szociális párbeszéd nélkül nem tud megvalósulni Magyarországon 1 éve
- Karácsony Gergely: megőrizzük a Budapest-családban dolgozó 27 ezer dolgozó reálbérét 1 éve
- Uniós pénzt csak olyan cégek kaphatnának, amelyek tiszteletben tartják a munkavállalók jogait 1 éve
- Hatályos a kollektív szerződésünk? - Egy probléma, amire kevés figyelem vetül 1 éve